• Home
  • Doctors
  • Дєгтярьова Дар’я Сергіївна

У 2004 році я з відзнакою закінчила 2 медичний факультет Харківського державного медичного університету. Інтернатуру проходила на базі кафедри дитячої хірургії ХДМУ. У 2019 році на конкурсній основі зарахована до аспірантури на кафедру дитячої хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця.

З 2018 року – дійсний член IPEG (Міжнародної педіатричної ендоскопічної групи). У 2018 році пройшла стажування у відділенні трансплантації печінки ASAN medical center (Південна Корея). З 2019 року – член ISLS.

Після закінчення інтернатури, з 2006 по 2019 рік, працювала дитячим хірургом Обласної дитячої клінічної лікарні №1 в м. Харків, з них з 2015 по 2019 рік – в операційно-ургентному відділенні.

Пріоритетним напрямком в моїй роботі залишається надання хірургічної допомоги дітям з гострою хірургічною патологією, а також малоінвазивна хірургія, як ургентна, так і планова. Мої наукові інтереси представлені вивченням судинних аномалій черевної порожнини у дітей і можливостями використання лапароскопічної хірургії в їхньому лікуванні.

Робота забирає досить багато часу, і як би я не любила риболовлю, частіше 2-3 разів на рік не вибираюся. З появою вдома собак серйозно захопилася дресируванням.

Q&A

Publications

References

Video