Я є випускником Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, який закінчив в 2001 році за фахом лікувальна справа. Проходив інтернатуру з анестезіології на базі кафедри Національного Медичного Університету, а також курси тематичного вдосконалення з анестезіології та інтенсивної терапії на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Одразу після закінчення навчання почав працювати у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №5, паралельно працюючи лікарем виїзної бригади карети швидкої допомоги Київської станції швидкої допомоги та медицини катастроф.

Значну увагу приділяю підвищенню кваліфікації: регулярно проходжу курси тематичного удосконалення на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика, беру участь у міжнародних з’їздах та науково - практичних конференціях та симпозіумах анестезіологів України та Європи. Пройшов навчання в центрі підготовки Європейської Ради з Реанімації (ERC) в м. Кракові, де займався вивченням новітніх технологій медичного світу, а тепер займаюся їхнім втіленням на практиці.

Повсякденну практичну діяльність присвячую діагностиці та лікуванню загрозливих для життя станів, які можуть виникати у пацієнтів, якісному анестезіологічному забезпеченню під час проведення різноманітних оперативних втручань.

Люблю все те, що надихає на життя, все те прекрасне, що дає наснагу використовувати досвід і мистецтво лікування на користь людям.

Demyanchuk Maksim

Q&A

Publications

References

Прекрасный врач!!! Я очень боялась наркоза, но Максим Алексеевич убедил меня в обратном! Отвечал на все мои глупые вопросы)))))) Его поддержка была очень важна! В наркоз зашла легко и легко из него вышла. Максим Алексеевич обещал, что будет со мной, пока я не приду в себя, и он был рядом. Для меня это было очень важно))) с...

Татьяна

Video