• Home
  • Doctors
  • Дорошева Оксана Михайлівна

Медицина — це мій особистий вибір, оскільки ніщо інше не приносить такого ж задоволення. У 2009 р. закінчила педіатричний факультет Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. У 2011 р. закінчила інтернатуру по спеціальності неонатолог. У 2019 р. пройшла спеціалізацію з дитячої анестезіології у НМАПО ім. Шупика.

У 2018 р. пройшла підвищення кваліфікації у БелМАПО, м. Мінськ, на тему «Сучасні перинатальні методи діагностики, лікування патологій новонароджених дітей». У 2018 р. була учасником СЕЕА (Европейський комітет з освіти в анестезіології) у м. Мінськ на тему неврології, регіонарної анестезії та лікування болю. У 2019 р. — національної школи з нутритивної підтримки та метаболізму. У 2020 р. — майстер-класу «Невідкладне УЗД в практиці анестезіолога-реаніматолога».

Говорячи про найкраще навчання, важко виділити один заклад, або ж особу. Моя освіта — як мозаїка, кожен вніс свій вклад в отриманий результат. Та кращий вчитель — життя: бере дорого, але вчить з першого разу.

Протягом 7 років працювала педіатром-неонатологом відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей Чернігівської обласної дитячої лікарні. Також за сумісництвом працювала неонатологом виїзної неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії Чернігівської обласної лікарні. Протягом 3 років працювала неонатологом у Республіці Білорусь, де здобула досвід роботи у пологових будинках та виїзній реанімаційно-консультативній педіатричній бригаді . В подальшому мала досвід роботи анестезіологом дитячих відділень інтенсивної терапії ДУ «Інститут серця» МОЗ України та Інституту педіатрії, акушерства та гінекології ім. Лук’янової НАМН України.

Мої професійні інтереси — це респіраторна підтримка, гемодинаміка, терапія болю в інтенсивній терапії.

Люблю подорожувати, пізнавати себе і світ, сінематику, джаз та блюз.

Q&A

Publications

References

Video