• Home
  • Doctors
  • Диховична Наталія Юріївна

Закінчила Київський медичний інститут у 1982 році з відзнакою. У 2001 році проходила стажування у Німеччині, де навчалася інтра- та післяопераційному веденню пацієнтів з трансплантацією печінки.

Тема дисертації: «Анестезіологічне забезпечення донорського етапу трансплантації частини печінки від живого родинного донора».

Проходжу курси підвищення кваліфікації згідно регламенту атестацій. З 1998 року маю вищу кваліфікаційну категорію за фахом «анестезіологія». Беру участь у наукових конференціях, конгресах анестезіологів та трансплантологів. Навчаюся у школі СЕЕА.

Під час навчання в інституті працювала медичною сестрою у відділенні реанімації Дитячої клінічної лікарні №7 м. Києва. Тоді зрозуміла, що хочу не розлучатися з цією спеціальністю і в подальшому. З 1982 по 2019 роки працювала лікарем-анестезіологом в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.

З 2001 року беру участь в анестезіологічному забезпеченні операцій трансплантації частини печінки від живого родинного донора. На сьогодні в Україні виконано 181 таку операцію. Цей досвід вважаю найціннішим у своїй практиці.

Люблю подорожувати. Серед видів активного відпочинку надаю перевагу водному туризму та гірським лижам.

Q&A

Publications

References

Video