Я з відзнакою закінчила педіатричний факультет Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця у 1982 році. Після закінчення інтернатури працювала дільничним педіатром у дитячій поліклініці № 1 Мінського району м. Києва.

З 1987 по 2000 рр. працювала молодшим науковим співробітником відділу гематології дитячого віку Інституту клінічної радіології Академії Медичних Наук України. Маю досвід лікування хворих на онкогематологічну патологію. У 1999 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «гематологія». Протягом останніх 12 років працюю асистентом на кафедрі педіатрії № 1 Національного Медичного Університету.

В роботі особливу цікавість викликають складні клінічні випадки – особливо в сфері гематології, алергології та дитячій гастроентерології.

Окрім роботи активно цікавлюся мистецтвом, історією та літературою. Хоча й не маю офіційних досягнень у цих сферах, проте для себе придбала багато духовних скарбів. По життю завжди крокую із лозунгом «крізь терни до зірок», що відображено у моїй професійній та науковій діяльності.

Elena Dzhurinskaya

Q&A

Publications

References

Елена Николаевна просто чудесный врач! Попали к ней в месячном возрасте с жутким атопическим дерматитом. Только благодаря этому врачу сердце мамы стало спокойным, а щечки дочки - чистенькими и красивыми. Спасибо за отзывчивость и щепетильное отношение к нам, вашим пациентам.

Анастасия

Video