• Home
  • Doctors
  • Єфіменко Аліна Анатоліївна

Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, проходила інтернатуру на базах кафедри акушерства і гінекології №1.

У 2019 році отримала першу кваліфікаційну категорію. Проходила курси тематичного удосконалення «Лапароскопічні технології в гінекології», «Медицина невідкладних станів». Постійно відвідую науково-практичні семінари, конференції та майстер-класи в Україні та за кордоном.

Працювала лікарем акушером-гінекологом в Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ», де набула широкого досвіду в консервативному лікуванні різної гінекологічної патології, а також в оперативній гінекології та в загальній хірургії.

Основні напрями професійної діяльності – консервативне і оперативне, в тому числі, лапароскопічне, лікування ендометріозу, доброякісних пухлин матки і придатків; мініінвазивне лікування внутрішньоматкової патології, а саме, гістероскопія при гіперпластичних процесах ендометрія, субмукозно-інтрамуральних міоматозних вузлах, аномаліях розвитку матки; ведення пацієнток з безпліддям, естетична і реконструктивно-пластична гінекологія, онкогінекологія.

Все своє життя активно займаюся спортом (зараз це фітнес і гірські лижі), вивчаю іноземні мови, подорожую. Я вважаю, що найголовніше для людини, і для лікаря зокрема – постійне зростання над самим собою. Моє життєве кредо: Fais ce que dois, advienne, que pourra – Роби, що маєш, і будь, що буде.

Q&A

Publications

References

З упевненістю можу сказати, що Аліна Анатоліївна - кращий гінеколог Києва, професіонал своєї справи і просто хороша і позитивна людина! У всьому місті довіряю тільки їй, до іншого ніколи не піду!!! Уже 5 років спостерігаюсь тільки у неї. Багато чого пройшла з нею: робила операцію з видалення гіперплазії ендометрія, далі ве...

Надія

Video