В 1986 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. За рік після закінчення навчання мав стажування у відділенні оксигенобаротерапії всесоюзного хірургічного центру.

Маю великий досвід анестезіологічного забезпечення нейрохірургічних операцій. Суттєво розширив власний світогляд та набув чималий фаховий досвід в умовах регіонального госпіталю «Al-Batnan Medical Center», в Лівії (м. Тобрук ). З 1986 року працював у науково-дослідному Інституті Нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова. Протягом 4 років працював у Міжнародному Нейрохірургічному Центрі.

У 2003-2004 році працював у відділенні анестезії та інтенсивної терапії Міського Урологічного Центру Центральної міської клінічної лікарні № 14 ім. Жовтневої Революції; З 2004 року працював у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні № 1 «Феофанія».

Є постійним членом спілки анестезіологів м. Києва, м. Москви та Європейської асоціації анестезіологів.

В своїй роботі особливу увагу приділяю якості анестезіологічного забезпечення, комфорту пацієнтів в найближчому післяопераційному періоді.

З підліткового віку мріяв бути в гармонії з мікро- та макрокосмосом. Прагну своїми діями робити навколишній світ добрішим, чистішим, більше позитивним. В своєму житті керуюся правилом: збережемо планету разом в повсякчасних думках та діях.

Q&A

Publications

References

Video