• Home
  • Doctors
  • Рибалка Ольга Юріївна

Закінчила Ворошиловградський (Луганський) медичний інститут. Отримала спеціалізацію «Неврологія» в Харківському інституті удосконалення лікарів у 1995 році.

Постійно підвищувала свою кваліфікацію на курсах удосконалення (м. Київ), багаторазово відвідувала конгреси за кордоном (Лісабон, Стокгольм, Відень, Ніцца, Тель-Авів).

З 2008 року брала участь в організації відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу в м. Луганськ (єдиного в області), завідувачем якого була до 2012 року. З 2012 по 2014 рік працювала на посаді завідувача неврологічним відділенням Луганської обласної клінічної лікарні, протягом 5 років була головним позаштатним спеціалістом з неврології в Луганській області. 3 роки працювала в Департаменті охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (на посаді заступника директора). Маю першу категорію зі спеціальності Організація та управління охороною здоров’я.

Активно займаюсь спортом (теніс, фітнес, велосипед); перевагу віддаю читанню класичної літератури. Життєве кредо: «не чекайте чуда, чудіть самі».

Q&A

Publications

References

Video