У 2000 році я закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за фахом лікарська справа. Після закінчення навчання працював у Київській клінічній лікарні № 3. З 2002 року по 2005 працював лікарем-анестезіологом у шпиталі Al-Batnan Medical Centre (м. Тобрук, Лівія). Даний госпіталь був 3-м за величиною в країні і надавав весь спектр медичної допомоги всім віковим групам населення. Досвід роботи в Лівії я вважаю незамінним для себе! Після повернення на Україну продовжив роботу в Київській клінічній лікарні № 3.

Крім традиційних передатестаційних циклів (ПАЦ), які я пройшов в 2006, 2008 і 2012 роках на базі Національної медичної академії післядипломної освіти, в 2011 році проходив навчання в центрі підготовки Європейської Ради з Ресускітаціі (ERC) у м. Кракові і після здачі іспиту був прийнятий в члени цієї організації. Також, з квітня 2011 р. є членом Американського товариства амбулаторної анестезії (SAMBA). Беру активну участь у національних і міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах і симпозіумах. Активно цікавлюся суміжними проблемами в медицині, в зв'язку з чим, в квітні 2012 року був на стажуванні в Інституті проблем Мозку (ICM) в м. Парижі, де вивчав питання інтенсивної терапії у пацієнтів з руховими порушеннями.

Спеціалізуюся на наданні медичної допомоги при невідкладних станах, що загрожують життю пацієнта. Проводжу комплекс екстрених діагностичних і лікувальних заходів, спрямованих на виявлення причини погіршення стану і максимально швидку, при можливості, їх ліквідацію. Приймаю участь в мультидисциплінарному веденні пацієнтів з важкими патологіями. Проводжу анестезіологічне забезпечення оперативних втручань, процедур і маніпуляцій як у планових пацієнтів, так і у випадках надання ургентної допомоги. Активно працюю в напрямку діагностики, профілактики і лікування тромботичних ускладнень різних видів.

Крім роботи багато вільного часу проводжу за читанням, особливо люблю літературу на військово-історичну тематику 19-20 століть. Також захоплююся управлінням легкомоторних літаків. Переконаний, що людина повинна займатися тим, у чому його покликання. Простіше кажучи: роби що повинен і будь що буде!

Spitsyn Vitalii

Q&A

Publications

References

Video