• Home
  • Doctors
  • Якобчук Андрій Анатолійовіч

В 2007 році закінчив Запорізький державний медичний університет. Переможець Всеукраїнської Олімпіади з анатомії, керівник гуртка по терапії, автор наукової роботи з нормальної анатомії людини.

Окрім пластичної хірургії маю спеціалізацію з онкохірургії, за якою працював мамологом у відділенні молочної залози Миколаївського Областного Онкологічного Диспансера. Це дозволило мені здобути досвід у сфері виявлення та лікування раку молочної залози.

В цей же період проходив стажування по реконструктивній хірургії молочної залози у Литві, Італії та Туреччині. Постійно підвищую свою кваліфікацію по хірургії молочної залози в країнах Західної Європи ( Швеція, Італія, Іспанія, Румунія).

Сфера моїй професійних інтересів – це пластична хірургія молочної залози будь-якого рівня складності. Для мене важливі естетична досконалість та найвищий рівень безпеки пацієнта.

Постійний експерт телевізійних проектів : «Сніданок з 1+1», «Зважені та Щасливі», «Все буде добре», «За Живе», «Говорить Україна».

Закінчив курси «Конструювання жіночого та чоловічого одягу», що дозволяє у вільний від роботи час конструювати та шити одяг для себе та своїх близьких. Моє кредо: Життя як чудо.

Q&A

Publications

References

Video