• Home
  • Спеціалістам

Спеціалістам

Універсальна клініка «Оберіг» займається не тільки лікувальною, але й науково-просвітницькою діяльністю, наслідуючи традиції найкращих світових медичних центрів. Ми запрошуємо спеціалістів, які прагнуть підвищення свого професійного рівня, пройти навчання на курсах тематичного вдосконалення та майстер-класах від Медичної школи «Оберіг». Ви також можете відвідати міжнародні конференції за участю провідних фахівців Європи, Школи педіатра, Гастростудії, тренінги. Наша мета – стати рушієм розвитку медицини в країні шляхом розповсюдження сучасного знання серед професіоналів.

Медична школа «Оберіг»

Післядипломна освіта для лікарів і медсестер

В Універсальній клініці «Оберіг» проводяться курси тематичних удосконалень для лікарів, науковців, викладачів, аспірантів, клінічних ординаторів, лікарів-інтернів з наступних спеціальностей: ендоскопічна діагностика і ендоскопічна хірургія, лапароскопічна хірургія, онкоурологія, гінекологія, функціональна діагностика органів дихання, морфологічна діагностика. Викладають провідні спеціалісти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Універсальної клініки «Оберіг».

Детальніше

Міжнародні конгреси і майстер-класи

Універсальна клініка «Оберіг» систематично виступає організатором науково-практичних конгресів, майстер-класів міжнародного масштабу, в яких беруть участь визнані експерти з усього світу. Заходи супроводжуються «живою хірургією» – прямою трансляцією оперативних втручань на екран в конференц-залі. Щорічно проводяться такі конференції, як «Нове обличчя гінекологічної хірургії», «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку» та інші.

Детальніше

Гастростудії та інші заходи

В Універсальній клініці «Оберіг» на постійній основі проводяться Гастростудії, Школи педіатра та інші заходи для лікарів, де виступають співробітники клініки, а також запрошені доповідачі. Обираючи тематику зустрічей, ми завжди покладаємося на зворотній зв'язок від аудиторії. Саме тому на наших заходах представлені доповіді з найбільш затребуваних питань сучасної медицини. Ми поширюємо актуальне знання для професіоналів, зацікавлених в своєму розвитку.

Детальніше