• Головна
  • РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ І ВИСНОВКІВ ДОСЛІДЖЕНЬ ОН-ЛАЙН

РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ І ВИСНОВКІВ ДОСЛІДЖЕНЬ ОН-ЛАЙН

Шановні пацієнти!

Діючи в інтересах захисту Вашої конфіденційної медичної інформації, ми пропонуємо Вам найбільш безпечний спосіб отримання лабораторних аналізів і висновків МРТ, КТ, мамографії та рентген-досліджень через сайт клініки «Оберіг».

Для перегляду результатів аналізів / висновків досліджень Вам необхідно використовувати унікальний десятизначний код, розміщений в Акті, який Ви отримали на реєстратурі при оформленні замовлення. Введіть його в поле «Введіть код»*. За цим кодом можна переглянути, зберегти і роздрукувати свої результати аналізів / висновків досліджень, якщо вони вже готові (термін виконання аналізів вказаний в Акті, термін підготовки висновків досліджень – 24 години**).

Всі результати / висновки збережені в форматі PDF. Для обробки даного формату на комп'ютері повинна бути встановлена програма Adobe Reader (завантажити).

Всі результати зберігаються на сайті протягом 1 місяця з моменту їхнього надходження на сайт.

Зверніть увагу, що даний сервіс дає можливість отримати тільки результати лабораторних аналізів (в т.ч. цитологія і гістологія) і висновків досліджень МРТ, КТ, рентген і мамографії, зазначених в акті. Якщо Ви оформили дослідження кількома окремими замовленнями і отримали кілька актів, зверніть увагу, що для отримання результатів, Вам необхідно ввести відповідну кількість кодів. Кожен акт має свій унікальний код!

Звертаємо Вашу увагу, що Ваш код унікальний, і його знаєте тільки Ви. Втративши код, Ви не зможете його відновити, зателефонувавши в контакт-центр клініки.

У разі втрати коду, у Вас є 2 альтернативи отримання аналізів:

  1. Ви можете звернутися з паспортом на реєстратуру клініки, де Вам нададуть результати аналізів або висновків.
  2. Ви можете написати заяву з офіційним запитом відправити результати аналізів на Вашу електронну пошту. Попередньо Ви повинні обов'язково зателефонувати в клініку для ідентифікації, оскільки ми дбаємо про конфіденційність Вашої медичної документації. Форму заяви Ви можете скачати тут. Заповнену та відскановану Заяву, Ви повинні надіслати на адресу: 5213003@oberig.ua

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете звернутися в контакт-центр клініки «Оберіг» за телефонами:

(044) 521-30-03

(099) 521-30-03

(073) 521-30-03

*Вводити код необхідно використовуючи латинську розкладку (англійська мова), з урахуванням регістра букв (великі і маленькі букви).

** У деяких випадках лікарю може знадобитись додатковий час для підготовки висновків.