• Головна
  • Новини
  • Олександр Лінчевський приєднався до команди клініки «Оберіг»

Олександр Лінчевський приєднався до команди клініки «Оберіг»

30 жовтня 2019 р.

Першим заступником генерального директора Універсальної клініки «Оберіг» став Олександр Лінчевський, заступник Міністра охорони здоров'я в 2016-2019 роках. Олександр Лінчевський поділяє цінності, які є основою роботи клініки: дотримання принципів доказової медицини, сучасність у підходах до лікування та якісна освіта лікарів.

Олександр Лінчевський – торакальний хірург, кандидат медичних наук. У 2014-2016 роках був медичним директором громадського об'єднання «Захист Патріотів». У 2016 році Лінчевський приєднався до команди в. о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. У Міністерстві Олександр відповідав передусім за медичну освіту та професійний розвиток лікарів. На його думку, основний виклик для сучасної української медицини – це підвищення рівня кваліфікації медиків.

У МОЗ командою Лінчевського була впроваджена система безперервного професійного розвитку, яка змінила застарілі неефективні та бюрократичні підходи до навчання. Тепер лікарі займаються своїм професійним удосконаленням постійно, кожного року накопичуючи необхідну кількість балів. Медики отримали можливість самостійно обирати заходи БПР, які справді необхідні їм у практичній роботі. Завдяки зусиллям Лінчевського було затверджено Стратегію розвитку медичної освіти, підвищені вимоги до абітурієнтів медичних університетів та лікарів-інтернів. За ініціативи Олександра в Україні було дозволено використовувати міжнародні протоколи лікування. Також він започаткував урядову програму розбудови мережі кардіоцентрів та безоплатного стентування при гострому інфаркті міокарда.

Місія клініки «Оберіг» – це надання сучасної медичної допомоги на світовому рівні. Впевнені, що Олександр Лінчевський зробить значний внесок в розвиток клініки завдяки своєму досвіду в охороні здоров'я, стратегічному та креативному мисленню. «Оберіг» об’єднує найкращих фахівців для досягнення єдиної мети –зберегти та повернути здоров’я.

Олександр Лінчевський
Олександр Лінчевський

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»