Алергія під контролем - це можливо!

28 квітня 2011 р.

Разом з сонцем, теплом та весняним настроєм до третини населення планети повертаються сезонні проблеми – закладеність носа, чихання, свербіж очей, свистяче дихання. І це не застуда – це алергія – стан, який визнаний «епідемією» третього тисячоліття. Найбільше алергічних проявів і захворювань виявляється у дітей різного віку. Часто дитячі: діатез, дерматит, обструкція, аденоїди, бронхіальна астма чи харчова алергія перетворюють наше життя на коло боротьби. Головне при цьому – знайти кваліфікованого фахівця (алерголога чи дитячого алерголога), який зможе розірвати ланцюг проблем, спровокований алергією. Особливо це важливо в тому випадку, коли алергією страждає дитина. Вчасна діагностика та лікування, в переважній більшості випадків, дозволяють позбутися симптомів алергічних захворювань у дітей та уникнути розвитку тяжких ускладнень. Якщо алергія має місце у Вашому житті чи житті Вашої дитини – найперше знайдіть фахівця.

Контакт і партнерство з дитячим алергологом це перший крок до контролю над хворобою чи повного одужання. Дитячий алергоцентр універсальної клініки «Оберіг» спеціалізований підрозділ, мета якого дати Вам можливість розібратися з алергією та повернутися до нормального життя. Можливості центру охоплюють всі сучасні методи діагностики та лікування алергічних захворювань, які застосовуються в розвинутих країнах. Насамперед це діагностика, бо правильний діагноз алергії - це половина результату.

Вперше у Вас є можливість з повною впевненістю відповісти на питання є у Вашої дитини алергія чи ні, пройшовши тест Phadiatop Infant. Для цього лише варто здати аналіз крові і протягом декількох днів отримати відповідь. Тест особливо потрібен дітям до 4-х років, коли не можна проводити тестування на шкірі. Для дітей старшого віку проводиться шкіряне алерготестування. Для визначення ефективності специфічної алерговакцинації у центрі застосовується визначення рекомбінантних алергенів, яке дозволяє прогнозувати ефективність специфічної імунотерапії. Але головне надбання центру – це лікар дитячий алерголог, який допоможе вирватися із зачарованого кола алергії Вашій дитині та Вашій сім’ї. Не зволікайте з візитом до дитячого алерголога. Пам’ятайте – алергія небезпечніша ніж здіється. Візьміть на себе відповідальність за власне здоров’я та здоров’я Вашої дитини!

Направлення:
Алерген-специфічна імунотерапія , Алергологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»