• Головна
  • Новини
  • АНОНС МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ гінекології пам'яті А.Ф. Єфименко (Конференція внесена в Реєстр науково-практичних конференцій МОЗ України в 2009 році)

АНОНС МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ гінекології пам'яті А.Ф. Єфименко (Конференція внесена в Реєстр науково-практичних конференцій МОЗ України в 2009 році)

22 жовтня 2009 р.

Раптово 12 листопада 2009 помер лікар з великої літери - Анатолій Федорович Єфименко. Переповнений ідеями, які повертали здоров'я тисячам пацієнток і вчили складнощів гінекології десятки учнів! Вічна пам'ять! Сумуємо.

Незважаючи на непоправну втрату - раптову смерть організатора конференції А.Ф. Єфименко - всі учасники одностайно висловили бажання провести захід і присвятити його пам'яті унікального лікаря акушер-гінеколога, що буде найкращим підтвердженням тієї ролі, яку відігравав у розвитку сучасної гінекології в Україні цей небайдужа людина. Конференція відбудеться в запланований час 14-15 грудня 2009 року. Всі лектори та спікери з Італії, Німеччини, Франції, Росії та України підтвердили участь у конференції. Анатолій Федорович готував кілька сучасних блоків «живий хірургії» під час конференції, які також будуть здійснені: однопортове видалення кіст яєчника (вперше в Україні); гістероскопічна резекціясубмукозно-інтрамуральної міоми матки; лапароскопічна промонтофіксація при пролапсі та ін

Остаточний варіант програми конференції буде представлений на сайті і розісланий всім зареєстрованим учасникам найближчим часом.

Міжнародна конференція

«Нове« обличчя »гінекологічної хірургії»

14-15 грудня 2009 року Універсальна клініка «Оберіг», м. Київ.

Протягом останнього століття хірургічний підхід став одним з найголовніших інструментів медичної практики. Подібна трансформація лікувальних стратегій стала можливою завдяки малоінвазивної більшості нових втручань. В якості прикладу слід привести гінекологічну ендоскопічну хірургію. Сьогодні майже 90% гінекологічних операцій можуть бути виконані ендоскопічним доступом, що істотно знижує тривалість госпіталізації і втрати працездатності. Але не тільки ендоскопічні втручання змінили «обличчя» гінекологічної хірургії. Поява нових синтетичних матеріалів і концепцій їх застосування при лікуванні патології органів малого тазу і промежини радикально вплинули на спектр втручань, які виконуються гінекологами, урологами та колопроктології. Відповідно, істотно змінилися і результати лікування, а також якість життя прооперованих пацієнток.

Незважаючи на весь позитив, обумовлений прогресом гінекологічної хірургії, в останній залишається ще безліч невирішених проблем як медичного, так і соціального характеру. Оскільки мова йде саме про жіноче здоров'я, то на перший план висуваються найбільш пріоритетні напрямки гінекологічної хірургії - поліпшення репродуктивних наслідків та якості життя оперованих пацієнтів.

Всього лише рік тому ми спільно з європейськими експертами (A.Di Spiezio Sardo) вперше обговорювали інноваційні технології по амбулаторній Гістероскопічна підготовці частково інтрамуральних міом матки. А сьогодні досвід передових клінік дозволяє ставити питання про перевагу видалення інтрамуральних міом шляхом резектоскопіческіх операцій, уникаючи при цьому не тільки абдомінального, але навіть лапароскопічного доступу.

Не викликає сумніву і той факт, що багато гінекологічні операції призводять до розвитку спайкової хвороби. У той же час арсенал протівоспаечних засобів, що використовуються в нашій країні, до непристойності скромний. У цьому плані необхідно поставити чіткі завдання як для клініцистів, так і організаторів охорони здоров'я.

На жаль, не у всіх випадках гінекологам вдається уникнути видалення матки і яєчників. У зв'язку з цим не втрачає актуальності проблема проведення адекватної реабілітаційної терапії у оперованих пацієнток.

Дуже велику допомогу в розвитку гінекологічної хірургії представляє можливість застосування комп'ютерної симуляції в процесі підготовки хірургів, а також безпосередньо перед самим втручанням.

Найбільш «свіжі» досягнення хірургічної гінекології можуть бути представлені однопортове лапароскопічне операціями, роботизованими втручаннями та NOTES. При цьому величезні зусилля, прикладені медичної індустрією для широкого впровадження цих технологій, поки ще не дозволяють створити реальну конкуренцію ендоскопічної хірургії через свою високу затратність (особливо в умовах України). У такій ситуації ми повинні максимально чітко уявити собі шляхи вирішення даної проблеми, віддавши перевагу однопортове лапароскопічне втручань.

Таким чином, питань щодо розвитку гінекологічної хірургії та оптимізації її результатів досить багато. Не претендуючи на повну вичерпаність програми нашої конференції, тим не менш, ми вважаємо її досить насиченою і привабливою для більшості практикуючих гінекологів і репродуктологів. Для реалізації програми конференції, крім українських учасників, запрошені провідні європейські фахівці-експерти: L.Mettler (Кіль, Німеччина), S.Angioni (Кальярі, Італія), О.Попов (Москва, Росія), R.Botchorishvili (Клермон-Ферран , Франція), V.Cela (Піза, Італія), В.Беженарь (Санкт-Петербург, Росія).

Ключові теми конференції

• Профілактика і зниження спайкових проявів у оперованих гінекологічних хворих

• Репродуктивна хірургія в епоху ДРТ

• Лапароскопія в акушерстві: оперативне лікування кіст під час вагітності

• Лапароскопічна ассістенція при проведенні гістеректомія по Shauta-Amreich з тазової лімфаденектоміей при раку шийки матки стадії IA - IB1

• Оптимізація передопераційного обстеження (комплексні уродинамічне дослідження) та стандартів хірургічних втручань у жінок при стресовому нетриманні сечі

• Однопортові лапароскопії в гінекологічній хірургії

• Оптимізація результатів ендоскопічних втручань при лікуванні доброякісних проліферативних процесів у жінок за рахунок використання комп'ютерного посилення і забезпечення

• Гістероскопічна втручання при дізморфій матки в цілях лікування безпліддя і звичної невиношуваності

• Анатомічні порушення з боку тазових органів як основа гінекологічних, урологічних і коло-проктологічних проявів у жінок

• Лапароскопічні операції у жінок при генітальних пролапс з використанням синтетичних ендопротезів • Можливості 3D реконструкції при плануванні та виконанні втручань на молочних залозах і малих статевих губах

• Гістероскопічна втручання при веденні фатальних гетеротопічна вагітність

• Корекція больового синдрому у пацієнток, які перенесли втручання з приводу глибокого інфільтративного ендометріозу.

• Роботизовані технології в ендоскопічній гінекологічної хірургії.

Крім того, до уваги учасників будуть запропоновані трансляції «живої» хірургії з операційного блоку клініки «Оберіг», оснащеної єдиним в Україні операційним модулем KARL STORZ OR1 ™.

Оргкомітет Конференції та адміністрація Універсальної клініки «Оберіг» висловлює впевненість в успішності цього форуму і надію на подальшу науково-практичне співробітництво з усіма українськими колегами і нашими зарубіжними гостями.

А.Ф.Ефіменко. , Голова оргкомітету Конференції, Керівник центру Жіночого здоров'я Універсальної клініки «Оберіг»

  • Попередня реєстрація обов'язкова! Кількість учасників лімітовано (100 чоловік)!

Термін подачі заявок до 1 грудня 2009

Вартість участі в конференції 1000 грн. У дану вартість входить: участь у конференції, ланчі, портфель учасника з матеріалами конференції та СD, дружня вечеря.

Реквізити для безготівкової оплати: ВАТ «Райффайзен банк АВАЛЬ», ЗКПО 32381903, МФО 38080, р / р № 26006162683 ТОВ «Капітал». Назаначеніе платежу: участь у конференції гінекологів. (За погодженням можлива оплата готівкою на місці після попередньої реєстрації).

Місце проведення: Медичний центр «Універсальна клініка« Оберіг »(www.oberigclinic.com), м. Київ, вул. Зоологічна 3-В.

По Вашій заявці можливе бронювання готелів для проживання.

Контакти:

Для реєстрації:

Скрипаченко Тетяна, контактний тел. +380503881632, E-mail: t.skrypachenko @ oberigclinic.com

Голова Оргкомітету:

Анатолій Федорович Єфименко. , E-mail: a.efimenco @ oberigclinic.com

Оргкомітет:

Савіна Зоя Олександрівна, e-mail: z.savina @ oberigclinic.com

Інформаційна Підтримка Конференції:

Журнал «Здоров'я жінки»

Журнал «Медичні аспекти здоров'я жінки»

Інформаційне агентство «УНІАН»

Направлення:
Гінекологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»