Болі в животі: сучасний погляд на класичні проблеми

19 лютого 2016 р.

Абдомінальний біль – це одна з найпоширеніших скарг, з якими стикаються гастроентерологи в своїй щоденній практиці. Прояви болю залежать не тільки від захворювання, яке його викликало, але і від індивідуальної чутливості, психоемоційного стану людини. Лікар повинен вміти зрозуміти, можна сказати, «відчути», біль пацієнта, щоб обрати правильний алгоритм діагностики та лікування.

Зважаючи на актуальність саме цієї проблеми, 17 лютого 2016 року в Універсальній клініці «Оберіг» відбувся науково-практичний семінар «XVIII Гастростудії», присвячений темі «Абдомінальний біль. Сучасні алгоритми діагностики і лікування». Мета наших Гастростудій – поділитися та обмінятися досвідом з якомога більшою кількістю спеціалістів, познайомити слухачів з найновішими тенденціями в медичній науці.

Болі в животі: сучасний погляд на класичні проблеми
Болі в животі: сучасний погляд на класичні проблеми

Особливість XVIII Гастростудій полягала в тому, що захід проводився у форматі телемостів. Лише в конференц-залі Універсальної клініки «Оберіг» у м. Києві зібралося понад сто колег-професіоналів. Крім того, до Гастростудій завдяки телемостам приєднались зацікавлені аудиторії з Харкова, Одеси, Запоріжжя та Львова. Всі учасники мали можливість задавати питання доповідачам, незалежно від їхнього місцеположення. На XVIII Гастростудіях виступили співробітники Універсальної клініки «Оберіг» Соловйова Г.А., Яковенко В.О., Мендель М.А., а також інші спеціалісти: Колеснікова О.В., Рожковський Я.В., Андрющенко В.П.

XVIII Гастростудії пройшли в прекрасній атмосфері обміну досвідом між колегами з різних міст України. Але організатори не планують робити довгу паузу. Наступні XIX Гастростудії вже заплановані на березень 2016 року. Тому слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»