• Головна
  • Новини
  • Рух заради здоров'я: про команду реабілітологів Інсультного центру

Рух заради здоров'я: про команду реабілітологів Інсультного центру

8 вересня 2020 р.

Згадайте, як вчиться ходити дитина, як довго це насправді триває, як батьки радіють рухам, повзанню, перевертанню, нарешті першим самостійним крокам.

Фахівці-фізичні терапевти також навчають рухатися і ходити - але дорослих. Вони вчать знову робити дуже буденні речі пацієнтів після інсульту, після хвороби чи операції. День за днем з першого дня, радіючи кожному кроку, кожному подоланому метру й кожній сходинці - фізичні терапевти працюють з пацієнтами тисячі хвилин, займаються з ними місяцями, аби повернути їм контроль над своїм тілом.

Всупереч застарілій системі догляду за пацієнтами після інсульту ще 10 років тому клініка “Оберіг” відкрила Інсультний центр, зробивши акцент на доказовому лікуванні й ранній реабілітації. З тих пір ця команда повернула до повноцінного життя понад півтори тисячі пацієнтів. Продовжує це робити щодня.

Надихаємося умінням наших реабілітологів, не дивлячись ні на що, мотивувати пацієнтів, наполегливо тренувати їх, тим самим даруючи їм радість вдруге робити перші самостійні кроки.

8 вересня - Всесвітній день фізичної терапії. Вітаємо наших колег!

Направлення:
Інсульт, Діагностика інсульту, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Гуляєва Марина Віталіївна, діагностика інсульту, інсульт, інсультний центр, лікування інсульту, профілактика інсульту, реабілітація після інсульту, фізична реабілітація