• Головна
  • Новини
  • Гастроентеролог клініки “Оберіг” набрала більше 1000 балів з професійного розвитку з 50 потрібних

Гастроентеролог клініки “Оберіг” набрала більше 1000 балів з професійного розвитку з 50 потрібних

19 лютого 2020 р.

“Якщо один день пройшов без хоча б малих нових знань - це нікчемний день”, - так вважає наша лікарка-гастроентеролог, докторка медичних наук, професорка та керівниця гастроцентру Галина Соловйова.

Вона стала нашою рекордсменкою по безперервному професійному розвитку.

Річ у тому, що попередня команда МОЗ запровадила зміни, за якими лікар стає вільним у виборі місця та змісту підвищення своєї кваліфікації.

Держава визнає акредитоване міжнародними організаціями навчання в Україні та за кордоном. Раніше цього не було. Тепер лікарі мають підвищувати свою кваліфікацію не раз на 5 років, а щороку.

Усі лікарі зобов’язані набирати певний мінімум балів безперервного професійного розвитку на рік.

Наша гастроентеролог Галина Соловйова у 2019 році стала рекордсменкою клініки: набрала 1030 балів з 50 потрібних!

Соловйова Г.А.
Соловйова Г.А.

Вона брала участь у всіх Європейських тижнях по гастроентерології, в майже усіх міжнародних конференціях по гастроентерології.

Їздила в Стамбул на Міжнародний конгрес гастроентерологів. Представляла з нашою аспіранткою результати їхньої спільної з нашим лікарем Сергієм Маляровим роботи.

“Наша презентацію відібрали на oral presentation (усну доповідь), ми виступали серед провідних вчених світу. Туди надсилали 1500 тезисів і лише 30 з них відібрали на доповіді. Ми виступили по функціональній патології шлунка, функціональній диспепсії”.

Також Галина представляла Україну на Євро-Азійському конгресі в Баку, а ще виступала на Центральноазійському конгресі гастроентерологів в Алматі (Казахстан) з двома доповідями: по неалкогольній жировій хворобі печінки та дивертикулярній хворобі. Брала участь у всіх національних конференціях. Її роботи за рік також опубліковані в 4 журналах Scopus.

“Окрім доповідей та конференцій, я щодня намагаюсь вивчити щось нове. От вчора ходила після роботи ввечері на майстер-клас Наталії Губергріц. У своїй практиці я користуюся міжнародними знаннями, вони дають велику користь пацієнту. Медицина - це як спорт: лікар постійно має вдосконалювати свої знання”.

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»