• Головна
  • Новини
  • «Хронічний гастрит - лікування банальної хвороби чи шлях канцеропревенціі?» За матеріалами IV-х Гастростудій в МЦ «Універсальна клініка« Оберіг », що відбулися 13 травня 2009 року.

«Хронічний гастрит - лікування банальної хвороби чи шлях канцеропревенціі?» За матеріалами IV-х Гастростудій в МЦ «Універсальна клініка« Оберіг », що відбулися 13 травня 2009 року.

11 червня 2009 р.

Вже вчетверте Гастроентерологічні студії в клініці «Оберіг» зібрали усіх зацікавлених практикуючих лікарів-гастроентерологів, ендоскопістів, терапевтів, які щоденно займаються діагностикою та лікуванням гастроентерологічної патології, в тому числі хронічних гастритів. Партнерами проведення студій виступили відомі компанії Нікомед (Данія) і Апотекс (Канада).

Медичному центру «Універсальна клініка« Оберіг »є чим поділитися в області гастроентерології, так як для надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в клініці було організовано унікальне функціональний підрозділ - Гастроцентр. Під керівництвом самовідданого клініциста-гастроентеролога, керівника Гастроцентра, к.м.н., доцента Г. А. Соловйової впроваджено принцип етапного ведення гастроентерологічних пацієнтів за світовими стандартами. Забезпечення ефективної діагностики, лікування та реабілітації гастроентерологічних пацієнтів стало можливим завдяки органічному поєднанню діагностичних можливостей клініки «Оберіг» (магнітно-резонансна томографія, мультиспіральна комп'ютерна томографія, УЗД експертного класу) і фахівців різних функціональних підрозділів Гастроцентра. Такими підрозділами є: діагностичне відділення, відділення ендоскопії малоінвазивної хірургії, центр хірургії, клініко-діагностична лабораторія та патогістологічний центр. Поєднання висококласних фахівців і технологічних можливостей клініки дало можливість забезпечити повний цикл надання медичної допомоги пацієнтам з хронічним гастритом, який і був продемонстрований під час роботи IV-х Гастростудій клініки «Оберіг».

Сучасний погляд на проблему хронічного гастриту і оцінку можливостей попередження розвитку раку шлунка в своїх доповідях представили керівник Гастроцентра клініки «Оберіг», к.м.н., доцент Соловйова Г. А. та к.м.н. Кваченюк К.Л. Сучасні стандарти ендоскопічної діагностики хронічного гастриту, передракових змін і станів та раннього раку шлунка в клініці «Оберіг» представив завідувач відділенням ендоскопії та малоінвазивної хірургії Яковенко В. О. Надзвичайно важливою є морфологічна діагностика хронічного гастриту і передракових змін шлунку, яка необхідна всім хворим на хронічний гастрит. Цій темі була присвячена доповідь керівника патоморфологічного центру клініки «Оберіг», д.м.н. Курик О. Г.

Направлення:
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»