• Головна
  • Новини
  • Клініка «Оберіг» визнана одним з найкращих медичних закладів України

Клініка «Оберіг» визнана одним з найкращих медичних закладів України

22 червня 2009 р.

Медичний центр «Універсальна клініка« Оберіг », за оцінюванням пацієнтів та Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів, увійшов в п'ятірку найкращих медичних закладів України.

Найкращі медзаклади країни були визначені в рамках Першого Всеукраїнського конкурсу якості медичної допомоги в медичних установах, що проходив в Україні з вересня 2008 року. Нагородження дипломами лауреатів конкурсу відбулося напередодні Дня медичного працівника. Універсальна клініка «Оберіг» отримала високу оцінку за рахунок професіоналізму та доброзичливого ставлення медичного персоналу до пацієнтів.

Суть дослідження полягала у лікувальні заклади оцінювалися пацієнтами за різними критеріями, зокрема, відповідністю наданої їм медичної допомоги їх потребам і очікуванням, а також сучасному рівню медичної науки і технології. Після голосування діяльність медичної установи аналізували експерти Ради захисту прав та безпеки пацієнтів.

Як зазначив Медичний директор Універсальної клініки «Оберіг» Валентин Парій, вдячність пацієнтів та висока оцінка послуг клініки є найкращим підтвердженням того, що «Оберіг» рухається у правильному напрямку і змінює уявлення про те, якою має бути сучасна медична допомога. «Світові стандарти діагностики та лікування широкого спектру захворювань, яких ми дотримуємося, дозволяють гарантувати нашим клієнтам максимально можливий результат. І, на сьогодні, вже тисячі пацієнтів переконалися в тому, що в Україні є клініка, яку можна сміливо поставити в один ряд із кращими клініками Європи та Нового Світу », - додав він.

Нагадаємо, клініка «Оберіг» - унікальний діагностично-лікувальний комплекс в самому центрі Києва, який побудований за системою «все в одному місці» та надає якісну медичну допомогу європейського зразка. Широкий вибір медичних послуг, які надаються клінікою, забезпечує точну high-end діагностику захворювань на ранніх стадіях, якісне планове лікування, профілактику і реабілітацію дорослим і дітям. Діагностичне відділення клініки «Оберіг» оснащене ексклюзивним діагностичним обладнанням світових лідерів Toshiba, Siemens, Olympus, General Electric, дає можливість, вперше в Україні, проводити повний аналіз стану окремих органів і систем та організму в цілому. www.oberigclinic.com

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»