Клініка "Оберіг" працює

24 березня 2020 р.

Шановні відвідувачі, маємо для вас три повідомлення:

Задля безпеки при поширенні COVID-19 ми припиняємо планову госпіталізацію та планові втручання. Але карантин не “скасовує” інші проблеми зі здоров’ям. Клініка “Оберіг”, розуміючи це й оберігаючи вас, продовжує працювати. Наш ритм роботи не змінюється: наразі лікарі проводять плановий прийом. У часи, коли країна бореться з епідемією COVID-19, ми готові зробити все, аби вам не довелося “відкладати” своє здоров’я на потім. Звертайтеся до нас за медичною допомогою.

Графік роботи наших лікарів може змінюватися, однак спеціалісти всіх напрямів готові прийняти вас щодня. Уточнюйте розклад вашого лікаря, зателефонувавши до контакт-центру за номером +38 044 521 30 03. Додамо, що ситуація мінлива, а отже, слідкуйте за нашими новинами.

Інфекційний контроль в пріоритеті.

Тому, продовжуючи роботу, ми закликаємо вас сумлінно дотримуватися правил запобігання поширенню COVID-19, що встановлені в клініці:

  • наразі відвідування пацієнтів стаціонарів (крім дитячого) обмежено: ви можете зв’язатися з рідними через електронні засоби комунікації. Візити обмежуються, аби вберегти вас і ваших рідних від вірусу. Нагадуємо, що люди, які мають ослаблений імунітет, а також літні люди належать до групи ризику зараження на COVID-19;
  • ми просимо дотримуватися дистанції мінімум 1,5 м при спілкуванні: наші стільці в зонах очікування розставлені на безпечній відстані один від одного;
  • будь ласка, носіть захисну маску, коли перебуваєте в клініці;
  • мийте руки з милом, а також дезінфікуйте їх антисептиками, розміщеними в коридорах клініки.

Будьте здорові, дотримуйтесь карантину, допомагайте одне одному й підтримуйте медичних працівників нашої країни.

Наші контакти:

контакт-центр: +38 044 521 30 03

невідкладна допомога: 3003 (з мобільного)

сайт: https://oberig.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/oberig.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/OberigUA/

Довідка про стан здоров’я пацієнтів Інсультного центру: щодня, крім суботи та неділі, з 16:30 до 19:00 за номером +38 095 282 34 46 (надається лише представнику пацієнта).

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»