• Головна
  • Новини
  • Клініка «Оберіг» виховує нове покоління лікарів-професіоналів

Клініка «Оберіг» виховує нове покоління лікарів-професіоналів

10 серпня 2017 р.

На базі Універсальної клініки «Оберіг» в інтернатурі розпочали свій професійний шлях троє лікарів. Романенко Анастасія Миколаївна та Саруханов Максим Яшарович опановують спеціальність «Анестезіологія та інтенсивна терапія», а Щуров Дмитро Віталійович – «Радіологія». Вони були відібрані на конкурсній основі серед випускників НМУ імені О. О. Богомольця.

Клініка зацікавлена в залученні до своєї команди молодих спеціалістів, які мають високий рівень мотивації і прагнуть професійного зростання. В майбутньому ми плануємо працевлаштувати інтернів і сподіваємося, що вони легко увіллються в наш колектив після закінчення навчання. Лікарі клініки «Оберіг» діляться своїм досвідом з молодими колегами. Інтерни мають кураторів, які допоможуть засвоїти сучасні медичні знання, а також познайомлять з передовим обладнанням та інноваційними технологіями, які використовуються у нашому медичному центрі.

Інтерни та куратори

З моменту заснування Універсальна клініка «Оберіг» займається не тільки лікувальною, але й науково-просвітницькою діяльністю. У нас проводяться міжнародні конференції за участю провідних фахівців світу, Школи педіатра, Гастростудії, Нейростудії, майстер-класи та тренінги, а також курси підвищення кваліфікації для спеціалістів різних профілів. Відтепер клініка також виступає базою для проходження інтернатури Інституту післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця. Наша місія – виховати нове покоління лікарів, які своєю роботою доведуть, що українська медицина стоїть на рівні з найкращими світовими досягненнями.

Направлення:
Анестезія та інтенсивна терапія
Відділення:
Діагностичне відділення
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»