• Головна
  • Новини
  • Конференція «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку 2019»: найсучасніші знання від провідних експертів

Конференція «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку 2019»: найсучасніші знання від провідних експертів

25 вересня 2019 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 19-20 вересня 2019 року відбулася VII Науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку». На заході виступили експерти з України, а також багатьох інших країн світу: США, Франції, Чилі, Білорусі, Іспанії, Великої Британії, Туреччини, Ізраїлю. Щорічні конференції «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку» завоювали серед фахівців високу довіру через інформативність та практичну значущість для професійного зростання лікаря. Цього року захід відвідало близько 150 гостей.

Про нові досягнення в дитячій хірургії та урології розповіли Вадим Капуллер (Ізраїль), Євген Миневич (США), Адрю Жорже (Франція), Мунтер Хаддад (Велика Британія), Мануель Лопез (Іспанія), Хорхе Годой Ленц (Чилі), Сердар Текгюль (Туреччина), Ольга Кандратьєва (Білорусь), Андрій Заполянський (Білорусь), Денис Мазинський (Білорусь), Василь Аверин (Білорусь). Також виступили українські доповідачі: Василь Притула, Олександр Гладкий, Дар'я Вороняк, Олег Годік, Інна Бачинська, Ірина Бензар, Олександр Дубровін, Ігор Мірочник, Ірина Гаврилова. На заході були представлені найсучасніші технології в практиці дитячих хірургів, такі як роботохірургія, біозварювання тканин, тощо.

Традиційно проводились прямі відеотрансляції хірургічних втручань у виконанні експертів світового рівня – «Жива хірургія». В рамках конференції ми допомагаємо маленьким пацієнтам, які не мають можливості отримати лікування за кордоном, а досвід проведення необхідних для них хірургічних операцій в Україні, на жаль, невеликий. В перший день було проведено чотири операції (торакоскопічна симпатектомія; Pull-through, роз'єднання ректоуретральної нориці; проксимальна уретропластика; діагностична лапароскопія – видалення гонад), на другий – дві операції (аугментація сечового міхура, апендикоцистостомія; букальна пластика дистальної уретри).

Універсальна клініка «Оберіг» є одним з провідних медичних закладів в галузі дитячої хірургії. Наша мета – впроваджувати і популяризувати найсучасніші малоінвазивні методи хірургічного лікування дітей. Ми турбуємося про наших маленьких пацієнтів, зводячи до мінімуму біль та обсяг оперативного втручання. Найкраща нагорода – це посмішка дитини! Звертайтесь в Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології за телефонами 044/063 521 30 03!

Направлення:
Дитяча урологія, Дитяча хірургія
Відділення:
Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»