• Головна
  • Новини
  • Майстер-клас «Хірургічна корекція деформацій грудної клітки у дітей»: нові знання для професійного розвитку

Майстер-клас «Хірургічна корекція деформацій грудної клітки у дітей»: нові знання для професійного розвитку

20 березня 2018 р.

Вже шість років поспіль в Універсальній клініці «Оберіг» проходять конференції та майстер-класи, присвячені дитячій хірургії. Цього року, 16-17 березня, відбувся дводенний майстер-клас з міжнародною участю "Хірургічна корекція деформацій грудної клітки у дітей". Захід був проведений у партнерстві з кафедрою дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця, тренінговим центром «ЕНДОФОРС», НДСЛ «Охматдит». Майстер-клас відвідало близько ста осіб з різних куточків України, включаючи молодих спеціалістів зі стажем до 5 років, лікарів-інтернів та студентів 6-ого курсу. Хірургічна корекція деформацій грудної клітки у дітей – це галузь медицини, яка динамічно розвивається і викликає значний інтерес в колі практикуючих дитячих хірургів та ортопедів.

Серед спікерів майстер-класу були такі професіонали, як Годік Олег Святославович – к.м.н, керівник Центру інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології Універсальної клініки «Оберіг»; Кривченя Данило Юліанович – д.м.н., професор, засновник та почесний Президент Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів; Левицький Анатолій Феодосійович – д.м.н., професор, головний позаштатний дитячий ортопед-травматолог МОЗ України, завідувач кафедри дитячої хірургії НМУ ім. О.О. Богомольця. Дата проведення майстер-класу співпала з днем 80-річчя професора Кривчені Данила Юліановича, тому організатори розпочали захід з привітання ювіляра.

Годік Олег Святославович
Годік Олег Святославович

В майстер-класі взяли участь експерти з госпіталю Vall d'Hebron (Барселона, Іспанія) – Мануель Лопез та Ана Лаін. Мануель Лопез – відомий в Європі спеціаліст з малоінвазивної хірургії дитячого віку, викладач факультету дитячої хірургії в IRCAD (Faculty of Pediatric Surgery, IRCAD), член Европейського товариства дитячих ендоскопічних хірургів (ESPES), IPEG (International of Pediatric Endoscopic group), CWIG (Chest Wall International Group). Традиційно в рамках заходу проводились прямі відеотрансляції хірургічних втручань з коментарями експертів – «жива хірургія». Було проведено три операції з корекції лійкоподібної деформації грудної клітки.

Мануель Лопез
Мануель Лопез

Універсальна клініка «Оберіг» є одним з провідних медичних закладів в галузі дитячої хірургії. Ми турбуємося про наших маленьких пацієнтів, зводячи до мінімуму біль та обсяг оперативного втручання. В Універсальній клініці «Оберіг» працює унікальний Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології. Наша мета – впроваджувати і популяризувати найсучасніші малоінвазивні методи хірургічного лікування дітей.

Направлення:
Дитяча травматологія, Дитяча хірургія
Відділення:
Педіатрична служба, Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»