• Головна
  • Новини
  • Майстер-класи з ендоскопічної гінекології: чотири дні нових знань

Майстер-класи з ендоскопічної гінекології: чотири дні нових знань

9 грудня 2019 р.

Упродовж десятиліття в Універсальній клініці «Оберіг» традиційно проводяться міжнародні конференції з малоінвазивної хірургії в гінекології. Досвід минулих заходів показав, що наші гості найбільше зацікавлені в майстер-класах. Тому цього року ми обрали саме цей формат для проведення конференції. Майстер-класи з ендоскопічної гінекології відбулися 4-7 грудня 2019 року. Заходи відвідало понад 400 слухачів.

Серед спікерів – керівник Центру здоров’я жінки клініки «Оберіг» Володимир Ліщук, а також експерти міжнародного рівня: Реваз Ботчоришвілі (Франція), Філіпа Осоріо (Португалія), Стефано Бетоккі (Італія), Іраклі Тодуа (Грузія), Стефано Анжіоні (Італія), Лаура Каппушева (Росія), Ігор Бєрлєв (Росія), Маріо Мальцоні (Італія).

Реваз Бочоришвілі
Реваз Бочоришвілі

Майстер-класи складалися з чотирьох частин: Початковий курс Лапароскопії для молодих спеціалістів від Реваза Ботчоришвілі (4 грудня); Пролапс та ендометріоз (5 грудня); Онкологія (6 грудня); Офісна гістероскопія з професорами Стефано Бетоккі та Лаурою Каппушевою (7 грудня). Лекційна програма була наповнена новими знаннями про найсучасніші підходи в гінекологічній хірургії.

Напередодні конференції міжнародні експерти разом з лікарями клініки «Оберіг» проконсультували та прооперували пацієнтів з важким інфільтративним ендометріозом, які заслуговують на окрему увагу і вибір тактики лікування. Під час майстер-класів традиційно проводилась «жива хірургія» – пряма трансляція хірургічних втручань з операційних клініки «Оберіг» та госпіталя Casa di Cura Malzoni в м. Авеліно (Італія). Гості отримали можливість спостерігати за складною роботою видатних хірургів, а саме – Реваза Ботчоришвілі, Філіпи Осоріо, Маріо Мальцоні, Ігоря Бєрлєва, Іраклі Тодуа.

В Універсальній клініці «Оберіг» щорічно проводяться міжнародні конгреси та майстер-класи, на яких виступають провідні експерти з європейських та інших країн. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та в соцмережах!

Направлення:
Гінекологія, Оперативна гінекологія
Відділення:
Центр здоров'я жінки (гінекологія та акушерство)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»