Набір персоналу? Пошук особистості!

10 вересня 2020 р.

Не будемо приховувати: наша клініка не набирає персонал - ми обираємо особистості, які стають частиною колективу. Цей відбір є складним і тривалим.

Наприклад, нещодавно “Оберіг” проводив відбір лікарів-інтернів для навчання і роботи в клініці. Це передбачало

  • оцінку резюме та диплома,
  • оцінку професійних компетенцій,
  • комунікаційних здібностей,
  • співбесіду з керівництвом клініки,
і як підсумок – відбір кращих з кращих з умовним конкурсом 10 осіб на 1 місце.

Не секрет, що при відборі лікарів конкурс є ще складнішим. У результаті – отримуємо колектив клініки, де кожна і кожен є особистістю. Хтось з наших лікарів визнаний в українській науковій спільноті; хтось знаний через курси і навчання за кордоном, є лідером думок для колег; а хтось має безпрецедентний досвід роботи. Ще є такі, хто формується та росте як особистість і лікар у нашій університетській клініці - це інтерни.

Ось інтерн-анестезіолог Уляна Кащій розповідає про свої враження від роботи у нас:

“Уже завершується п’ятий тиждень інтернатури. Як воно? Перше слово, яке приходить в голову, - виснажливо, страшенно виснажливо. Але далі приходять на думку такі слова, як цікаво, захоплююче, надихаюче.

Я не буду ідеалізувати і розповідати, що все чудово. Ні, це не так. Робота дуже важка, ще й з моїм розкладом. Після цілого дня в клініці, повертатись додому проводити уроки та працювати в INgenius. Після 24-годинних змін - залишатись в лікарні і стояти на операціях.

Так, бувало я просиналася зранку і не могла знайти сили і бажання, щоб йти на роботу.

АЛЕ я не можу передати те відчуття, яке з’являється в мене в лікарні. Як тільки я вдягаю свою форму - ця втома проходить, поганий настрій проходить, усе відходить на задній план. Бо з цих пір є клініка і я - лікар (хай навіть інтерн).

У лікарні в мене не існує ніяких проблем, думок про англійську, куди поставити учнів, що приготувати, як повчити французьку. Це все стає неважливим.

І я знаю, що на своєму місці. На тому місці, на якому хочу працювати, розвиватись і ставати кращою.”

Направлення:
Анестезія та інтенсивна терапія
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка)
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»