• Головна
  • Новини
  • Перші випускники інтернатури на базі Універсальної клініки «Оберіг»!

Перші випускники інтернатури на базі Універсальної клініки «Оберіг»!

11 липня 2019 р.

Універсальна клініка «Оберіг» є піонером серед приватних медичних центрів, які долучилися до післядипломної освіти в співпраці з державними навчальними закладами. «Оберіг» є базою для проходження інтернатури Інституту післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця. Наша місія – виховати нове покоління високопрофесійних лікарів, які працюють відповідно до найкращих світових стандартів.

Нещодавно троє молодих докторів, які проходили інтернатуру на базі клініки «Оберіг», відмінно склали іспити, отримали сертифікати лікаря-спеціаліста за фахом «Анестезіологія та інтенсивна терапія» і «Радіологія» та були зараховані до штату нашого медичного центру. Вітаємо молодих колег та бажаємо успішного професійного розвитку! Ще четверо лікарів-інтернів розпочали 2-ий рік проходження інтернатури на базі клініки «Оберіг».

Парій В.Д., Романенко А.М., Кучин Ю.Л., Саруханов М.Я., Спіцин В.Є.
Парій В.Д., Романенко А.М., Кучин Ю.Л., Саруханов М.Я., Спіцин В.Є.

В листопаді 2019 р. заплановано відкриття нового корпусу клініки загальною площею близько 25 тис. м². Команда медичного центру розширюється, і ми зацікавлені в залученні до її складу молодих талановитих колег. Наразі на конкурсній основі зараховано ще семеро з найкращих випускників НМУ імені О. О. Богомольця, які будуть проходити інтернатуру на базі клініки за спеціальностями «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Радіологія» та «Внутрішні хвороби».

Випускники інтернатури Романенко А.М. та Саруханов М.Я.
Випускники інтернатури Романенко А.М. та Саруханов М.Я.

З метою професійного зростання фахівців медичної сфери в клініці «Оберіг» створений Науковий центр неперервної професійної освіти. На його базі, крім інтернатури, також проводяться курси підвищення кваліфікації для спеціалістів різних профілів. Ми прагнемо займатися не тільки лікувальною, але й науково-просвітницькою діяльністю, яка робить надання медичної допомоги сучасним.

Направлення:
Анестезія та інтенсивна терапія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»