• Головна
  • Новини
  • Представники НМУ імені О.О. Богомольця відвідали новий корпус клініки «Оберіг»

Представники НМУ імені О.О. Богомольця відвідали новий корпус клініки «Оберіг»

14 лютого 2020 р.

Сучасна лікарня – не лише піклування про пацієнтів, а й місце розвитку медичної освіти й науки.

Ми ще готуємо до запуску новий корпус клініки. Ця підготовка стосується не лише стін, а й розбудови системи навчання та співпраці з медуніверситетами. Днями ми розповідали про архітектуру й можливості нового корпусу представникам академічної спільноти НМУ ім. Богомольця.

Ось їхні враження:

Тетяна Вежновець, директорка Інституту післядипломної освіти:

«Це надзвичайна масштабність клініки, системний підхід в наданні медичної допомоги. Як директор Інституту, хочу сказати, що це дуже цікавий проєкт державно-приватного партнерства в освітньому процесі.

Можливості клініки мають використовувати для безперервного професійного розвитку лікарів. Для чого їхати за знаннями в інші країни, якщо їх можна буде отримати тут? В клініці навіть передбачені спеціальні кімнати для навчання. Впевнена, ми обов’язково знайдемо можливості для ефективної співпраці».

Професор Олексій Дронов, завідувач кафедри загальної хірургії №1:

«Мені дуже приємно, що ця клініка розташована в Україні. Не переобладнана, а створена з нуля з дотриманням європейських вимог — так, як має бути. Якщо людині буде потрібна меддопомога, їй не доведеться їхати за кордон, вона зможе звернутися в «Оберіг».

Мене вразили якісні операційні, а також розділення потоків «брудне-чисте». Це те, про що може мріяти хірург, щоб запобігти внутрішньолікарняній інфекції».

Професор Михайло Ткаченко, завідувач кафедри радіології та радіаційної медицини:

«Передусім виділю діагностичне відділення, а особливо – лінійний прискорювач, який створює нові можливості для лікування онкологічних хворих.

Завдяки таким лінійним прискорювачам знімаються або зменшуються токсичні ефекти лікування для пацієнтів. Також вражає КТ, МРТ, мамографічний кабінет. Все обладнання – передове, від найкращих виробників».

Направлення:
Відділення:
Клініко-консультативне відділення (Поліклініка), Стаціонар для дорослих
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»