• Головна
  • Новини
  • Фахівці клініки «Оберіг» запрошені до виступу на ХХVI Європейському Гістологічному конгресі (ECP 2014) в Лондоні

Фахівці клініки «Оберіг» запрошені до виступу на ХХVI Європейському Гістологічному конгресі (ECP 2014) в Лондоні

12 липня 2014 р.

ХХVI Європейський Гістологічний конгрес, що відбудеться в кінці серпня цього року в Лондоні, без сумніву є кульмінаційною науковою подією для лікарів-патогістологів, морфологів та цитологів не лише з Європи, але й усього світу.

Командна робота лікарів Гастроцентру: О.Г. Курик – професор кафедри Патогістології НМУ ім. О.О. Богомольця, д. мед. наук, керівник Патолістологічного центру клініки «Оберіг», О.В. Яковенко – к.мед. наук, керівник відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії клініки «Оберіг» та Г.А. Соловйова – к.мед. наук, керівник Гастроцентру клініки
Командна робота лікарів Гастроцентру: О.Г. Курик – професор кафедри Патогістології НМУ ім. О.О. Богомольця, д. мед. наук, керівник Патолістологічного центру клініки «Оберіг», О.В. Яковенко – к.мед. наук, керівник відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії клініки «Оберіг» та Г.А. Соловйова – к.мед. наук, керівник Гастроцентру клініки

Цього року наші лікарі, а саме: О.Г. Курик – професор кафедри Патогістології НМУ ім. О.О. Богомольця, д. мед. наук, керівник Патолістологічного центру клініки «Оберіг», О.В. Яковенко – к.мед. наук, керівник відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії клініки «Оберіг» та Г.А. Соловйова – к.мед. наук, керівник Гастроцентру клініки «Оберіг» - подали власні наукові тези, написані колективом на основі багаторічної командної роботи з пацієнтами. Адже, власне командна робота лікаря-ендоскопіста, патогістолога та гастроентеролога – запорука точної діагностики та ефективного лікування. Тези були прийняті організаторами Конгресу і Олену Георгіївну Курик запросили виступити із доповіддю, щоб поділитися своїм практичним досвідом та знаннями з учасниками конгресу. Тематики тез, прийняті до обговорення на Конгресі, в яких фахівці Гастроцентру клініки є баззаперечними експертами, наступні: «Поширеність різних типів аденом товстої кишки у хворих із вперше виявленими поверховими колоректальними новоутвореннями», «Особливості слизової мікроцеркуляції у хворих з хронічними ерозіями шлунку» та «Види метапластичних змін та частота дисплазії слизової оболонки стравоходу у пацієнтів зі стравоходом Барретта».

Девіз Конгресу: «Патогістологія – ключ до правильного діагнозу», знаходить відлуння в підходах до ведення пацієнтів Гастроцентру клініки «Оберіг». Для нас в основі клінічного рішення та постановки діагнозу завжди стоїть лікар-патогістолог, який дає остаточну верифікацію діагнозу (при пухлинних захворюваннях, хронічних гастритах, виразках та ін.). Ця філософія також характерна для Європейського товариства патогістологів і Патогістологічного товариства Великобританії та Ірландії.

Універсальна клініка «Оберіг», одна з небагатьох приватних клінік в Україні, що має власне Патогістологічне відділення, яке тісно співпрацює з усіма підрозділами клініки. Кожний пацієнт, який звернувся в клініку з приводу діагностики хвороб шлунково-кишкового тракту та був направлений на гастро- чи колоноскопію в обов’язковому порядку отримає заключення патогістолога (результат біопсії) про характер змін у шлунку або кишківнику. Саме гістологічне дослідження є «золотим» стандартом встановлення правильного діагнозу при підозрі на наявність онкологічного захворювання. Без нього НЕМОЖЛИВЕ призначення адекватного лікування!

Ми постійно працюємо над тим, щоб наші підходи до діагностики та лікування відповідали доказовим європейським стандартам. Саме тому, лікарі клініки регулярно відвідують найбільш прогресивні медичні центри світу, приймають участь у фахових науково-освітніх подіях не тільки в ролі слухачів, але і доповідачів і привозять в Україну найцінніше – інноваційний досвід та прогресивні знання.

Направлення:
Відділення:
Патогістологічний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»