Послуги Центру мікрохірургії

27 липня 2020 р.

Складно повірити, але перший пацієнт, якому мікрохірург “Оберегу” Олександр Резніков робив реплантацію, мав прізвище Ручка. І пришивати тоді йому довелося саме блок пальців на правій руці, які відрізало циркулярною плитою.

“Тоді чергувало троє хірургів — один ведучий, клінічний ординатор і я, початківець. Ведучий хірург сказав: “Будеш пришивати”. На що я відповів, що мабуть ще не готовий. Мій наставник наполіг: “А ти спробуй — має вийти. Якщо ти будеш робити так, як знаєш і розумієш, то все обов'язково вийде”, — пригадує Олександр Резніков.

Так і трапилося — у мікрохірурга-початківця усе вдалося. Пізніше, коли відновилося кровопостачання до блоку пальців, Олександр все одно не міг просто піти — ледь не ночував біля ліжка пацієнта.

“Я пам'ятаю навіть номер палати — 506. До цього я багато асистував, але сам не оперував. І коли дивишся збоку — думаєш, як усе просто, але коли сам працюєш — кожен рух має бути чітко продуманим. Треба робити так, щоби не доводилося переробляти”, — розповідає Олександр.

Ця історія трапилася з ним у 1988 році. А зараз Олександр Резніков очолює Центр реконструктивно-відновлювальної мікрохірургії у клініці “Оберіг”.

Центр, окрім реплантацій, виконує також хірургію кисті (суглобів, сухожиль, нервів) та периферичних нервів (травми нервів верхніх і нижніх кінцівок; травми плечового нервового сплетіння).

Про пластику ранових та великих рубцевих дефектів тканин різної глибини, обсягу і локалізації ми розповідатимемо більш детально пізніше.

Центр також забезпечує лікування синдрому грудного виходу та всіх видів судинних мальформацій, усіх ступенів венозної недостатності (склеротерапія, лазерна абляція стовбура ВПВ, мініфлебектомія).

Тут вам також можуть забезпечити видалення доброякісних пухлин м'яких тканин (ліпоми, бічні кісти шиї, кіста Беккера).

Запис на прийом за телефоном +38 044 521 30 03 та на сайті.

Направлення:
Відділення:
Центр реконструктивно-відновлювальної мікрохірургії
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»