• Головна
  • Новини
  • In stroke centers Clinic "Oberig" after the summer break, students gathered at the school for the class of patients "Life After Stroke"

In stroke centers Clinic "Oberig" after the summer break, students gathered at the school for the class of patients "Life After Stroke"

27 вересня 2010 р.

Школа «Життя після інсульту» - освітній проект для пацієнтів, що перенесли інсульт, їхніх родичів і всіх, хто доглядає за пацієнтами після інсульту.

24 вересня 2010 в Інсультного центру клініки «Оберіг» знову зібралися слухачі публічної школи для пацієнтів, що перенесли інсульт, та їхніх родин «Життя після інсульту». Зустріч була присвячена питанням, хвилюючим всіх, хто доглядає за цією категорією хворих - особливостям догляду за пацієнтами, що перенесли інсульт, шляхам профілактики виникнення ускладнень і практичним навичкам догляду за цією категорією пацієнтів.

Слухачі Школи взяли активну участь в акції по вимірюванню артеріального тиску, розповідали фахівцям про використання щоденників для контролю артеріального тиску, подарованих клінікою «Оберіг» усім відвідувачам попередніх занять Школи.

Майстер-клас фахівців фізичної реабілітації, який традиційно проводиться в рамках занять, привернув увагу слухачів Школи. Реабілітологи Інсультного центру продемонстрували прийоми безпечного переміщення пацієнтів, навчили всіх охочих самостійно виконувати ці прості, але дуже важливі речі. Слухачі Школи ще раз переконалися, що кожен пацієнт, за умови професійної допомоги та ранньої реабілітації, має шанс повернутися до активної, незалежної в побуті життя і уникнути повторного інсульту. Інсультний центр клініки «Оберіг» вперше в Україні запропонував комплексний підхід до ведення пацієнтів з інсультом з першого дня виникнення хвороби до максимально повного відновлення втрачених функцій.

Слухачі отримали інформацію про вирішення проблем, пов'язаних з організацією догляду за пацієнтами, що перенесли інсульт. Відвідувачі активно ставили запитання фахівцям і з цікавістю слухали поради медиків.

Наступне заняття Школи «Життя після інсульту» відбудеться 29 жовтня 2010 року о 16.00 в конференц-залі клініки «Оберіг». Відвідування школи безкоштовне. Записатися на заняття Школи можна по телефону (044) 390-03-03.

Направлення:
Інсульт
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»