В клініці «Оберіг» приймає дієтолог-нутріціолог

2 червня 2016 р.

Вже літо надворі, а фігура далека від ідеальної? Всі спроби схуднути були марними? Звертайтеся в Гастроцентр Універсальної клініки «Оберіг»! У нас приймає лікар-дієтолог-нутріціолог Динник Наталія Вікторівна, член Європейської програми Спеціалізації по Нутріціології і Європейської асоціації по вивченню захворювання печінки (EASL).

Ми розробили спеціальну Програму корекції харчування у людей з надмірною вагою та ожирінням. Зайві кілограми шкодять і зовнішньому вигляду, і здоров’ю. Мета програми – це не тільки схуднення, але і вчасне виявлення та корекція метаболічних порушень, попередження розвитку цукрового діабету, жирової хвороби печінки (та її ускладнень - стеатогепатиту, цирозу та раку печінки), серцево-судинних захворювань (інсультів, інфарктів, тромбоемболій). Наша програма – надійний помічник:

  • для людей, які мають надмірну вагу тіла та ожиріння, і які хочуть назавжди позбутись зайвих кілограмів;
  • для людей, які мають спадкову схильність до розвитку цукрового діабету та серцево-судинних ускладнень (інсультів, інфарктів);
  • для людей, у яких встановлювали підвищений рівень холестерину, глюкози крові або виявляли на УЗД ознаки стеатозу печінки;
  • для людей, які бажають бути здоровими, стрункими і попередити розвиток найстрашніших хвороб цивілізації!
Програма корекції харчової поведінки триває 3 місяці, оскільки це найбільш оптимальний термін для вироблення здорових звичок. Вона включає декілька етапів. Перш за все, це огляд дієтолога-нутріціолога, обстеження та оцінка статусу загального здоров’я, обміну речовин.

За результатами обстеження розробляється індивідуальний план корекції харчування та фізичної активності. Протягом всієї програми надається професійний супровід дієтолога-нутріціолога.

Зайва вага – це не тільки естетична, але і медична проблема. Вчасне виявлення метаболічних порушень та їхня корекція за допомогою модифікації способу життя попереджує розвиток небезпечних захворювань.

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»