• Головна
  • Новини
  • Лікар клініки «Оберіг» Наталія Динник взяла участь в Міжнародному конгресі по вивченню захворювань печінки

Лікар клініки «Оберіг» Наталія Динник взяла участь в Міжнародному конгресі по вивченню захворювань печінки

13 травня 2016 р.

Лікар-гастроентеролог Універсальної клініки «Оберіг» Динник Наталія Вікторівна, яка є постійним Членом European Association for the Study of the Liver (EASL), відвідала щорічний захід International Liver Congress 2016. Конгрес відбувався 13-17 квітня 2016 року у м. Барселона. Результати наукових досліджень колективу авторів спільно з керівником Гастроцентру Соловйової Галини Анатолівни були високо оцінені та прийняті до електронної, а також постерної доповіді.

Наталія Динник біля постерної доповіді з Prof. Frank Lammert
Наталія Динник біля постерної доповіді з Prof. Frank Lammert

Впродовж конгресу були представлені щойно опубліковані оновлені рекомендації сучасної діагностики та лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, судинних захворювань печінки, трансплантації печінки, аутоімунного гепатиту, доброякісних утворень печінки, жовчнокам’яної хвороби. Також анонсувалось оновлення рекомендацій щодо лікування вірусного гепатиту С, які будуть зроблені у 2016 році.

Великий інтерес представляли сесії щодо сучасних методів неінвазивної діагностики ступеня фіброзу печінки. Динник Наталія взяла участь у Практичному майстер-класі з ультразвукової  діагностики невідкладних станів в гепатології та ультразвукової еластографії печінки. Слід зазначити, що дана сучасна методика широко впроваджена в клініці «Оберіг» для встановлення ступеня фіброзу печінки на апараті УЗД експертного класу Toshiba.

Презентація неінвазивного методу оцінки ступеня фіброзу та стеатозу печінки – МРТ-еластографії
Презентація неінвазивного методу оцінки ступеня фіброзу та стеатозу печінки – МРТ-еластографії

Окрема увага традиційно приділялася проблемам вірусних гепатитів. Зокрема, був підписаний історичний документ про об'єднання проти вірусного гепатиту чотирьох найбільших світових спільнот гепатологів – American Association for the Study of Liver Diseases (AASLD), European Association for the Study of the Liver (EASL), Asian Pacific Association for the Study of the Liver (APASL), Latin American Association of the Study of the Liver (ALEH). У своєму маніфесті спільноти приєднуються до програми ВООЗ з елімінації вірусних гепатитів до 2030 р.

Ключові пункти документу:

  • Вірусні гепатити (A-E) завдають величезної шкоди здоров'ю людини. Гепатити B, C і D викликають хронічне захворювання печінки, що веде до цирозу, печінкової недостатності і смерті.
  • За оцінками ВООЗ, хронічними вірусними гепатитами страждають приблизно 400 млн. людей у всьому світі.
  • Сучасні препарати дозволяють вилікувати гепатит С за 8-12 тижнів, без значних побічних впливів.
  • Існують ефективні вакцини проти вірусних гепатитів A, B, E. Імунізація проти гепатиту В є одним із пріоритетних завдань охорони здоров'я.
  • AASLD, EASL, APASL і ALEH приєднуються до міжнародних і національних програм охорони здоров'я по боротьбі з вірусними гепатитами.

Майстер-клас з ультразвукової діагностики
Майстер-клас з ультразвукової діагностики

Також на конгресі були представлені передові методики МРТ-еластографії, дослідження впливу мікробіоти кишківника при хронічних захворюваннях печінки, алгоритми діагностики та лікування рідкісних захворювань печінки, таких як хвороба Вільсона, та використання системи Alfa-pump при рефрактерному асциті.

Універсальна клініка «Оберіг» завжди підтримує прагнення своїх співробітників до розвитку в науковій та лікувальній діяльності. Наші спеціалісти відвідують міжнародні конгреси та майстер-класи, що забезпечує високий професіоналізм. Звернувшись в нашу клініку, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте лікування на світовому рівні!

Направлення:
Гастроентерологія, Гепатологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»