• Головна
  • Новини
  • Всесвітній день боротьби з гепатитом: пройдіть тестування

Всесвітній день боротьби з гепатитом: пройдіть тестування

28 липня 2020 р.

Просто задумайтеся — за даними ВООЗ, у світі живе 290 млн людей, які навіть не здогадуються, що мають гепатит. Статистика МОЗ теж невтішна — майже 1,3 млн людей в Україні хворіють на вірусний гепатит С, а під медичним наглядом перебуває лише 6,5%.

28 липня, у Всесвітній день боротьби з гепатитом, ми нагадуємо про важливість перевірки свого здоров’я. Адже гепатит може бути виліковним — варто тільки вчасно звернутися по допомогу.

Цьогорічним гаслом дня стало #Findthemissingmillions, #Упошукахзагубленихмільйонів, тобто тих людей, які не знають про свій діагноз, а отже не лікуються. Для втілення цієї ідеї Світовий альянс із проблем гепатиту запропонував усім охочим створити постери із закликом пройти тестування на гепатит, а ми долучилися.

Також важливо нагадати, що у клініці “Оберіг” працює Гастроцентр, у якому можна отримати діагностику й лікування захворювань печінки. Важливо те, що біопсія печінки у центрі проводиться швидко й під контролем УЗД та КТ, а отже забезпечує її безпрецедентно високу точність.

Більше про діагностику та лікування гепатиту в клініці читайте за лінком.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 044 521 30 03.

Всесвітній день боротьби з гепатитом
Всесвітній день боротьби з гепатитом
Направлення:
Гепатологія
Відділення:
Гастроцентр, Діагностичне відділення
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»