• Головна
  • Новини
  • XXIII Гастростудії: гастроезофагеальна рефлексна хвороба чи функціональні захворювання стравоходу?

XXIII Гастростудії: гастроезофагеальна рефлексна хвороба чи функціональні захворювання стравоходу?

26 квітня 2018 р.

25 квітня 2018 року в Універсальній клініці «Оберіг» відбулися XXIII Гастростудії на тему: «Гастроезофагеальна рефлексна хвороба чи функціональні захворювання стравоходу?». В останні роки гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) займає місце провідної гастроентерологічної патології, як за частотою, так і за спектром ускладнень. Актуальність проблеми ГЕРХ обумовлена, насамперед, її високою розповсюдженістю.

Соловйова Г.А., д.м.н., керівник Гастроцентру Універсальної клініки «Оберіг» представила доповідь «Рефрактерна ГЕРХ або функціональна печія». ГЕРХ характеризується наявністю тяжких, часом резистентних до лікування форм. Соловйова Г.А. познайомила аудиторію з підходами до ведення таких пацієнтів. Яковенко В.О., к.м.н., завідуючий відділенням ендоскопії та малоінвазивної хірургії Універсальної клініки «Оберіг» розповів про радіохвильову абляцію стравоходу Барретта – ефективний та безпечний метод. Стравохід Барретта асоціюється з підвищеним ризиком розвитку аденокарциноми стравоходу, тому своєчасна діагностика та лікування мають велике значення.

Соловйова Г.А.
Соловйова Г.А.

Маляров С. О., к.м.н., керівник Центру психосоматики та депресії Універсальної клініки «Оберіг» розкрив у своїй доповіді різні сторони Globus Pharyngeus (відчуття «кому в горлі»). Досить часто пацієнти, які звертаються до гастроентеролога, не мають органічної патології. Їхні скарги пов’язані з психічним станом, і тому вони потребують консультації психотерапевта. Відчуття «кому в горлі» може виникати на фоні тривожно-депресивних розладів. Наприкінці Гастростудій виступив Чернобровий В'ячеслав Миколайович, д.мед.н., проф., завідувач кафедри внутрішньої та сімейної медицини НМУ імені М. І. Пирогова, який представив такий метод функціональної діагностики, як езофагогастроімпеданс-ph-моніторинг.

Спеціалісти Гастроцентру клініки «Оберіг» мають великий досвід діагностики та лікування ГЕРХ. Ми проводимо езофагогастроскопію с використанням збільшення в 115 разів, хромоскопії і вузькоспектрального режиму (NBI), прицільної біопсії: діагноз «ГЕРХ» може бути поставлений тільки на основі даного комплексного обстеження. В клініці доступні малотравматичне ендоскопічне лікування пошкоджень стравоходу та хірургічне лікування ГЕРХ лапароскопічним способом. Звертайтесь в Гастроцентр Універсальної клініки «Оберіг»!

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»