Дитяча поліклініка

Похід дитини до лікаря - це справжнє випробування, як для маленького пацієнта, так і для батьків. Саме тому, змусити дитину усвідомлено піти до лікаря в профілактичних цілях дуже складно, батьки затягують цей процес, що згодом ускладнює можливе лікування.

У Педіатричній службі Універсальної клініки «Оберіг» створені всі умови для того, що б і діти і їхні батьки відчували себе затишно і комфортно: починаючи з яскраво-оздоблених веселих стін оглядових кабінетів, численних іграшок і закінчуючи щирим бажанням лікаря подружитися з кожним пацієнтом. Всі ці, здавалося б, дрібниці створюють максимально сприятливі умови для повного і якісного огляду дитини.

Ми з усією відповідальністю даємо гарантії високого професійного рівня підготовки кожного медичного фахівця.

Колектив Педіатричної служби складається з професіоналів своєї справи, які не перестають вчитися і розширювати сферу своїх знань. Ми відбираємо тих лікарів, які не просто зуміли освоїти мистецтво медицини, але і прагнуть до того, що б залишити свій вклад в сучасній педіатрії, змінюючи його на краще.

Ми керуємося виключно принципами доказової медицини, заснованої на досвіді провідних країн світу.

У нашій клініці маленький пацієнт може отримати найповніший спектр консультативно-діагностичної, лікувальної та профілактичної допомоги. Ви можете записати Вашу дитину на прийом до наступних фахівців:

 • Дитячий інфекціоніст - лікування та профілактика захворювань, спричинених вірусами, бактеріями, патогенними грибами і гельмінтами (глистами).
 • Дитячий отоларинголог - діагностика і лікування вуха, горла, носа, а також патологій голови і шиї.
 • Дитячий невролог – діагностика і лікування захворювань, пов'язаних з ураженням центральної нервової системи, а також ураженням периферійної нервової системи та функціональними порушеннями у дітей.
 • Дитячий офтальмолог – діагностика, профілактика та лікування органів зору у дітей.
 • Дитячий ортопед-травматолог – діагностика і лікування дитячих травм і патологій.
 • Дитячий імунолог-алерголог – діагностика і лікування дітей, що страждають різними алергічними та імунологічними захворюваннями, харчовою непереносимістю.
 • Дитячий гематолог – діагностика і лікування хвороб крові та органів кровотворення у дітей.
 • Дитячий нефролог – діагностика і лікування захворювань нирок та сечовивідної системи у дітей.
 • Дитячий гінеколог – діагностика і лікування захворювань статевої системи у дівчаток, а також вадами і аномаліями розвитку статевих органів дівчаток.
 • Дитячий ендокринолог – діагностика, профілактика та лікування патології ендокринної системи.
 • Дитячий уролог – діагностика і лікування вад розвитку та захворювань сечостатевої системи.
 • Дитячий кардіолог – профілактика, виявлення та лікування порушень роботи серця, судин і сполучної тканини у дітей.
 • Дитячий гастроентеролог - діагностика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей.
 • Дитячий хірург – діагностика і лікування (оперативне або консервативне) самих різних патологій у дітей, як вроджених, так і ургентних.

Крім цього ми пропонуємо програми комплексного спостереження за здоров'ям Вашої дитини протягом перших років її життя. Програма «Ростемо разом» пропонується турботливим батькам, які розуміють необхідність професійного спостереження за дитиною. Метою нашого співробітництва є передусім профілактика захворювань, а не їх лікування.

Також Ви можете придбати програму разового комплексного огляду для Вашої дитини. Програма «Мій росточок» рекомендується дітям віком від 3 до 16 років, особливо для тих дітей, які часто хворіють на простудні захворювання, періодично скаржаться на біль у животі, погано їдять, довгостроково кашляють і не перебувають під системним наглядом педіатра.

Пам'ятайте, що здоров'я Вашої дитини в Ваших руках! Будьте уважні і пильнуйте Ваших дітей! Давайте разом виростимо здорову дитину!

Записатися на прийом до дитячого фахівця Ви можете за номером телефону 521-03-03.