Фібромакс

Фібромакс ™ - неінвазивна діагностика хвороб печінки.

Універсальна клініка «Оберіг» в 2011 р. отримала статус офіційної лабораторії, якій надано право проводити неінвазивну діагностику хвороб печінки за методиками, розробленими компанією BioPredictive (Франція) і захищеним міжнародним патентом № 1311857, виданим European Patent Office 01.03.2006 р.

Фібромакс, FibroMax (FM) дозволяє точно оцінити рівень фіброзу, ступінь некрозапальної активності, рівень стеатозу (SteatoTest) неалкогольного (NashTest) або алкогольного (Ash Test). Тест FM часто являє собою альтернативу біопсії печінки, зокрема, у разі протипоказань для виконання біопсії, а також призначений для виявлення гепатиту і порушень обміну речовин.

Завдяки неінвазивному характеру тестів розширюються можливості їх застосування: повторне проведення для визначення необхідного лікування для пацієнтів з непрогресуючою формою гепатиту В або С або моніторинг лікування фіброзу або стеатозу.

FibroMax виконується в 2 етапи:

І етап - дослідження біохімічних параметрів FM (виконується в клініко-діагностичній лабораторії «Оберіг»), як це відбувається:

Пацієнт приходить до лабораторії зі спеціальною анкетою, заповненою направляючим лікарем.

В лабораторії клініки проводиться забір крові натще (12 годин голоду, пити можна тільки воду, повне утримання від споживання спиртного протягом 2 днів до дослідження). При гострих запальних станах забір крові слід відкласти до нормалізації біохімічних показників.

Виконується 10 аналізів (альфа-2-макроглобулін, аполипопротеин А1, білірубін, гаптоглобін, гамма-глутамінтранспептідаза, аланінамінотрансфераза, аспарагінамінотрансфераза, глюкоза, тригліцериди, загальний холестерин). Обладнання та тест-системи лабораторії клініки «Оберіг» попередньо інспектувалися лабораторією «Евенція» (Франція) на відповідність стандартам ЄС (BCR), IFCC і CAP.

II етап - комп'ютерна обробка і видача результату FM (виконується на сайті BioPredictive).

Результати видаються на бланках BioPredictive, оскільки всі тести компанії BioPredictive захищені світовими патентами. Результат можна отримати на руки в клініці, а також електронною поштою.