Інтимна хірургія

Сучасні жінки все частіше звертаються до фахівців клініки «Оберіг» з побажаннями надати зовнішнім статевим органам більш естетичний вигляд, повернути колишнє відчуття сексуальності і поліпшити якість інтимного життя. Оскільки, один з найбільш проблемних моментів, який проявляється у жінок з віком і після пологів - це втрата чутливості під час статевого акту, пов'язана, наприклад, з розширенням піхви, тут на допомогу приходить інтимна пластика з усіма її перевагами. Найбільш популярні операції у сфері естетичної пластичної інтимної хірургії:

  • Збільшення / зменшення статевих губ (лабіопластика) хірургічними і ін'єкційними методами;
  • Хірургічне звуження передвір’я (входу) піхви;

В Універсальній клініці «Оберіг» інтимну пластику виконує команда фахівців: лікар акушер-гінеколог та пластичний хірург, які разом забезпечують не тільки красу, а і безпеку пацієнтки.

Корекція статевих губ (лабіопластика) - один з найбільш безпечних і прогресивних способів змінити інтимне життя жінки, який не веде до ускладнень. Саме хірургічне втручання проходить безболісно і не займає багато часу, а в більшості випадків така операція робиться паралельно з іншими схожими (наприклад, вагінопластіка або гіменопластіка (відновлення дівочої пліви)). Як правило, на наступний день після операції жінка може йти додому і незабаром повністю повертається до звичного життя.

Ін'єкції гіалуронової кислоти

У нашій клініці, як і у всіх сучасних клініках світу, використовують гіалуронову кислоту для запобігання зневоднювання тканин і як каталізатор обмінних процесів.

Ефект від застосування тримається близько року. Потім вона безболісно вимивається, а при необхідності проводяться додаткові ін'єкції. Гіалуронову кислоту застосовують з метою корекції статевих губ, також вводять в зону клітора при його деформаціях. Ін'єкції гіалуронової кислоти позитивно впливають на: зовнішню привабливість статевих губ, підвищення чутливості при близькості.

За своє життя жінка переносить одні або кілька пологів, живе тривалим статевим життям. І, з плином часу, шкіра старіє, розтягується, обвисає, внаслідок чого знижується м'язовий тонус, а потім виникає незадоволеність самої жінки: з'являється відчуття непривабливості, скутості в інтимному житті і все це породжує комплекси, що переростають у нещасливе статеве життя. Інтимна хірургія здатна повернути жіночим статевим органам колишній тонус і молодість.

Можливості інтимної хірургії потрібно використовувати з розумом, для поліпшення якості життя. Довіряйте своє інтимне здоров'я лише професіоналам. Звертайтеся до фахівців Центру здоров'я жінки клініки «Оберіг».