Розумна медична допомога

Разумная медицинская помощь

Розумна медична допомога – це результативно надана медична допомога.

Впевненість у результаті

Розумна медична допомога – це впевненість, що Вас не тільки вислухають, але і почують; приділять достатньо часу і уваги та запропонують оптимальне рішення, основане на постулатах традиційної медицини, яка базується на доказах, а не припущеннях.

Безпека і конфіденційність

Розумна медична допомога – це безпека і конфіденційність пацієнтів під час перебування в клініці, сервіс та комфорт.

Команда

Розумна медична допомога – це команда високопрофесійних лікарів, медсестер і управлінців, які постійно удосконалюються.

Відсутність поліпрагмазії

Розумна медична допомога – це відсутність поліпрагмазії (призначення великої кількості зайвих або неефективних ліків), завдяки функціонуванню Локального Формуляра лікарських засобів універсальної клініки «Оберіг».

Розумна медична допомога – це чесна ціна медичних послуг, яка залишається нижчою у рази в порівнянні з іноземними аналогами та є доступною більшості представників «середнього класу» в Україні.

Розумна медична допомога – це постійний добір, розвиток і навчання персоналу, інвестиції в обладнання та людей.

Розумна медична допомога – це соціальна відповідальність перед персоналом, громадою та державою, яка забезпечується офіційним працевлаштуванням усіх працівників та веденням справи у правовому полі.

Відкритість

Розумна медична допомога – це відкритість у поширенні результатів роботи клініки, нових методик і технологій для інших лікарів, медичних закладів та суспільства в цілому, активна позиція у розвитку системи охорони здоров’я України.