Місія

Місія (для чого організація існує): Універсальна клініка «Оберіг» – недержавний багатопрофільний інноваційний медичний заклад, який надає високоспеціалізовану консультативну та стаціонарну медичну допомогу дорослим і дітям, використовуючи світові стандарти та мультидисциплінарний підхід. Ефективно попереджаючи та вирішуючи проблеми зі здоров’ям у найскладніших випадках, клініка прагне до лідерства у галузі радіологічної діагностики, гастроентерології, ендоскопії, гінекології, лікування та реабілітації пацієнтів з інсультом, педіатрії, дитячої алергології, малоінвазивної хірургії у дорослих та дітей, в Україні.

Візія (чим організація прагне бути у майбутньому): Універсальна клініка «Оберіг» – лідер серед госпітальних медичних закладів України усіх форм власності у сфері надання високоспеціалізованої медичної допомоги дорослим і дітям у визначених напрямках діяльності.

Об’єднання зусиль фахівців різного профілю у мультидисциплінарних командах вузькоспеціалізованих центрів.

Безпека пацієнта та персоналу при виконанні будь-яких процедур: від забору крові на аналізи до найскладніших оперативних втручань.

Ефективність технологій, схем і стандартів діагностики, лікування та реабілітації на усіх етапах перебування пацієнтів в клініці.

Результативність надання медичної допомоги, постійний пошук оптимального рішення для кожного пацієнта з орієнтацією на найкращий результат профілактики, діагностики, лікування чи реабілітації.

Інновації в медичних технологіях, методах лікування і діагностики найскладніших захворювань.

Гарантії чесної ціни, сервісу та обґрунтованої кількості ефективних діагностичних тестів і методів лікування.

Саме тому наш девіз і принцип роботи:

РОЗУМНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА