Обробка та безпека

В Універсальної клініці «Оберіг» виконується тільки автоматизована обробка ендоскопів , що забезпечує повну інфекційну безпеку процедури для пацієнтів.

У клініці використовуються автоматизовані мийно-дезінфекційні машини для обробки гнучких ендоскопів ( OLYMPUS OR -A і OR -W), що є високотехнологічним , науково - обгрунтованим , уніфікованим рішенням дезінфекції високого рівня.

У клініці «Оберіг » чітко дотриманий повний цикл обробки ендоскопа : механічна попередня очистка в спеціальних мийних розчинах , автоматизована машинна перевірка герметичності , остаточна автоматизована обробка та промивання , дезінфекція високого рівня , сушка спиртом і повітрям. Повний цикл знезараження ендоскопа триває до 45 хвилин.

Не менше уваги приділяється зберіганню ендоскопів: продезінфіковані ендоскопи зберігаються в спеціальній вентильованій шафі , що забезпечує збереження обладнання . Кабінети ендоскопії обладнані ультрафіолетовими лампами , які знезаражують повітря .

У роботі ми переважно використовуємо одноразовий ендоскопічний інструментарій . Ті інструменти , які підлягають багаторазовому використанню проходять цикл автоматизованого ультразвукового очищення , пакетну стерилізацію парою під високим тиском , і зберігаються в індивідуальних герметичних пакетах (до 6 місяців).