• Головна
  • Перелік послуг, що входить в програму Нейрореабілітації

Перелік послуг, що входить в програму Нейрореабілітації

Послуги Умови надання послуги
Перебування пацієнта в спеціально обладнаній палаті Інсультного центру протягом терміну дії програми Протягом терміну дії програми пацієнт госпіталізується в одно- чи двомісну спеціально обладнану для надання нейрореабілітаційних послуг палату Інсультного центру. Постійне сумісне перебування родичів, доглядальників та ін. осіб не передбачене, і потребує узгодження та додаткової оплати.
Індивідуальне дієтичне харчування Індивідуальне триразове дієтичне харчування за погодженням із лікуючим лікарем.
Курація пацієнта та консультації спеціалістів Інсультного центру Консультування пацієнта спеціалістами Інсульного центру (неврологом, реабілітологами, логопедами) по потребі протягом всього терміну дії Програми.
Базовий медичний догляд та базові медичні процедури Необхідний медичний догляд (переодягання, зміна білизни, санітарна обробка та ін.) і базові медичні процедури включно з ін’єкціями (в/м, п/ш), вимірювання тиску, температури.
Спеціалізовані нейрореабілітаційні практики щоденно, згідно індивідуальній програмі реабілітації за виключенням 1 вихідного щотижня (неділі)/загальнодержавного святкового дня Спеціалізовані реабілітаційні практики, що визначені індивідуальною програмою реабілітації Пацієнта – фізична реабілітація (кінезотерапія), праце-терапія (ерготерапія), логопедичні практики (логопед), механотерапія, вертикалізація, баланс-трейнінг, HandTutor.
Програма типу А «Нейрореабілітація для пацієнтів з важкими порушеннями життєдіяльності» передбачає максимальне заміщення з боку персоналу ІЦ функцій, які пацієнт не спроможний виконати самотужки. Спеціалізований догляд і допомога при виконанні ранішніх гігієнічних процедур, годування, контроль положення тіла, туалет, купання та інші елементи спеціалізованого інтенсивного догляду.
*** Спеціалізовані (індивідуальні) комплексні програми – розробляються під особливі потреби пацієнта За потреби можуть включати обмеження реабілітаційних практик до 2-х годин або гнучкий підхід до реабілітаційних практик з метою збільшення функціональних можливостей пацієнта та/чи додаткові заходи, які спрямовуються на відновлення свідомості та активізацію роботи головного мозку, такі як сенсорна стимуляція. В комплексі особлива увага приділяється сестринському догляду та профілактиці таких ускладнень, як контрактури, малорухомість суглобів, пролежнів, втрати ваги і атрофії м’язів (індивідуальні потреби).

Перелік послуг, що НЕ входять до Програми і оплачуються пацієнтом додатково:

1. Будь-які лабораторні, функціональні, радіологічні або інструментальні дослідження
2. Вартість лікарських препаратів (медикаментів)
3. Вартість виробів медичного призначення або індивідуальних засобів догляду (милиці, візки, ортези та ін.)
4. Консультації суміжних вузьких спеціалістів (наприклад: ендокринолога, хірурга та ін.).