Післядипломна освіта для лікарів

В Універсальній клініці «Оберіг» проводяться курси тематичного удосконалення для лікарів, науковців, викладачів, аспірантів, лікарів-інтернів у рамках співпраці з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця.

Ми поновлюємо свою освітню діяльність у 2020 році й запрошуємо лікарів навчатися на курсах з:

  • ендоскопічної діагностики й ендоскопічної хірургії передракових захворювань і ранніх стадій раку: cтравоходу, товстої кишки, шлунку; їх морфологічної верифікації;
  • клінічної енцефалографії в діагностиці захворювань нервової системи у дітей і дорослих;
  • основ діагностичної та оперативної гістероскопії;
  • основ ультразвукової діагностики в гінекології;
  • основи гістероскопії і лапароскопії в гінекології;
  • основ кольпоскопії.

Викладають на курсах лікарі клініки “Оберіг”: лікар-ендоскопіст Владислав Яковенко, дитячий невролог Анатолій Омельяненко, невролог Вазген Симонян, гінеколог Анна Новосад.

Навчання починається у вересні 2020 року. Однак у зв’язку з епідеміологічною ситуацією графік проведення ТУ може змінитися (про це ми повідомлятимемо на сайті).

Якщо ви бажаєте навчатися на курсах ТУ в клініці «Оберіг», необхідно подати заявку на електронну адресу старшого лаборанта Олени Володимирівни Борсук: nominefreethinker@ukr.net. Також можна писати у Вайбер: +38 093 216 89 93.

На цій сторінці ви можете ознайомитися із планом курсів на другу половину 2020 року й переліком необхідних документів (у додатках), затвердженим реєстром курсів, їхніми програмами та іншими документами.

  1. Анонс
  2. Архів