• Головна
  • Школа ін’єкційних технологій професора Яни Юцковської

Школа ін’єкційних технологій професора Яни Юцковської

8 листопада відбулось подія, на яку чекали багато фахівців естетичної медицини, косметологи і дерматологи, - авторський семінар професора, доктора медичних наук Яни Юцковської на тему «Робота в техніці full face. Поєднання методик БТА, об'ємного моделювання обличчя філлерами периостально і субдермально. Біоармування біодеградуючими нитками». Семінар традиційно пройшов в рамках проекту «Школа ін'єкційних технологій професора Яни Юцковської».

Цього разу організатори - компанія «Естет» і журнал LNE - врахували всі побажання і прохання, які висловлювали учасники попередніх засідань Школи: професор Яна Юцковська провела семінар з практичною демонстрацією процедур для великої аудиторії (більше 100 слухачів). На прикладі спеціально підібраних трьох пацієнтів з різними проблемами шкіри обличчя, професор занурила слухачів в тонкощі комплексного підходу до діагностики, індивідуального підбору методик естетичної медицини і схем корекції.

Серед слухачів семінару були не тільки українські фахівці, а й лікарі з ближнього зарубіжжя, що не дивно: знання , які дає Яна Олександрівна, унікальні, їх неможливо почерпнути з книг або Інтернету. Побувати на такому семінарі для практикуючого лікаря- косметолога - значить вже завтра лікувати пацієнта по- новому: ефективніше , якісніше , безпечніше.

Великою перевагою і якісною відмінністю цього семінару було те, що він проходив на базі однієї з провідних клінік країни - універсальної клініки «Оберіг». Клініка має власний Центр Пластичної хірургії, де професійно займаються питаннями не тільки краси, але й здоров'я. Центр Пластичної хірургії славиться тим, що пропонує своїм пацієнтам унікальні техніки виконання найскладніших реконструктивних оперативних втручань, серед яких авторська методика керівника Центру пластичної хірургії, Д.В. Слоссера « Ринопластика без перелому».

Практичні демонстрації Яна Олександрівна проводила в операційній, оснащеній за останніми світовими стандартами, в той час як слухачі перебували в залі і за допомогою онлайн -трансляції спостерігали за ходом процесу, попутно ставлячи питання і підтримуючи з Яною Олександрівною живий діалог. Результат «на лице» в прямому сенсі цього слова - можна було побачити відразу ж – по стану шкіри пацієнток-моделей. Зірвавши шквал оплесків, професор, закінчивши демонстрацію проведених процедур, детально відповіла на безліч питань аудиторії, приділивши увагу кожному слухачеві.

Компанія «Естет» дякує Яні Юцковській за тривалу і плідну співпрацю, яка неухильно розвивається і з кожним роком набирає все більших обертів (уже зовсім скоро на вас чекають нові семінари Яни Юцковської, організовані компанією «Естет»), і , звичайно ж , клініку «Оберіг»за допомогу і підтримку у проведенні такої значущої події. Окремо хотілося б подякувати Олегові Петренко, першому заступнику генерального директора клініки, і Дмитрові Слоссеру , керівнику Центру пластичної хірургії клініки, які висвітлили в ході семінару таку важливу тему, як безпека пацієнтів під час роботи лікаря -спеціаліста естетичної медицини.