Спеціалістам

Універсальна клініка «Оберіг» займається не тільки лікувальною, але й науково-просвітницькою діяльністю, наслідуючи традиції найкращих світових медичних центрів. Ми запрошуємо спеціалістів, які прагнуть підвищення свого професійного рівня, пройти навчання на курсах тематичного вдосконалення та майстер-класах від Медичної школи «Оберіг». Ви також можете відвідати міжнародні конференції за участю провідних фахівців Європи, Школи педіатра, Гастростудії, тренінги. Наша мета – стати рушієм розвитку медицини в країні шляхом розповсюдження сучасного знання серед професіоналів.

Медична школа «Оберіг»

Післядипломна освіта для лікарів і медсестер

В Універсальній клініці «Оберіг» проводяться курси тематичних удосконалень для лікарів, науковців, викладачів, аспірантів, клінічних ординаторів, лікарів-інтернів з наступних спеціальностей: ендоскопічна діагностика і ендоскопічна хірургія, лапароскопічна хірургія, онкоурологія, гінекологія, функціональна діагностика органів дихання, морфологічна діагностика. Викладають провідні спеціалісти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Універсальної клініки «Оберіг».

Детальніше

Ендофорс

Центр малоінвазивних медичних технологій «Ендофорс» є сучасним високотехнологічним центром. Він працює з 2010 року в рамках співробітництва Універсальної клініки «Оберіг», Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика і компанії «Карл Шторц». В «Ендофорсі» проводиться навчання хірургів, гінекологів, урологів та медсестер техніці ендоскопічних оперативних втручань.

Детальніше

Міжнародні конгреси і майстер-класи

Універсальна клініка «Оберіг» систематично виступає організатором науково-практичних конгресів, майстер-класів міжнародного масштабу, в яких беруть участь визнані експерти з усього світу. Заходи супроводжуються «живою хірургією» – прямою трансляцією оперативних втручань на екран в конференц-залі. Щорічно проводяться такі конференції, як «Нове обличчя гінекологічної хірургії», «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку» та інші.

Детальніше

Гастростудії та інші заходи

В Універсальній клініці «Оберіг» на постійній основі проводяться Гастростудії, Школи педіатра та інші заходи для лікарів, де виступають співробітники клініки, а також запрошені доповідачі. Обираючи тематику зустрічей, ми завжди покладаємося на зворотній зв'язок від аудиторії. Саме тому на наших заходах представлені доповіді з найбільш затребуваних питань сучасної медицини. Ми поширюємо актуальне знання для професіоналів, зацікавлених в своєму розвитку.

Детальніше