Алфавітний покажчик

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И I Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Плазмоліфтинг

Хто не хотів би мати гарний вигляд ? Напевно, немає таких людей взагалі. Тим більше, що їм на допомогу приходять найпрогресивніші технології, і будь-який бажаючий може відновити свій організм.

В число таких можливих технологій входить унікальна косметична процедура під назвою плазмоліфтинг.

Що розуміється під технологією плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг – унікальна технологія, що дозволяє здійснити омолодження людського організму. При цьому за основу беруться можливості самого організму.

Плазмоліфтинг являє собою процедуру, при якій людині підшкірно буде вводитися її власна плазма. Саме по цій причині у пацієнта береться кров з вени. У процесі підготовчої роботи вона розщеплюється на фракції, з яких буде використовуватися тільки рідка плазмова складова, багата тромбоцитами.

Ефект після отримання цих ін'єкцій

Багаторічна практика показує, що застосування такого методу дозволяє здійснити омолодження шкіри. При цьому немає необхідності звертатися до хірургів. Вся справа в тому, що в шкіру вводиться плазма крові пацієнта, після чого починається природний процес омолодження за рахунок збагачення клітин сполучних тканин тромбоцитами.

Природно, виникає питання, чому необхідно використовувати саме тромбоцити? Вся справа в тому, що в них містяться молекули, які дозволяють швидко відновлювати навіть пошкоджені тканини, одночасно з цим синтезуючи такі речовини як еластин і колаген. Вони відповідатимуть за те, щоб шкіра була гладкою і пружною.

У яких областях застосовується дана процедура

Так як плазмоліфтинг називають процедурою, яка може швидко повернути красу і пружність шкіри, вона найчастіше задіяна в косметології, де особливо затребувана.

Тим більше, що ефект виникає дуже швидко, як наслідок впливу плазми крові на організм. Його можна помітити буквально, провівши перший курс процедур.

Завдяки плазмоліфтингу пацієнт отримує просто унікальні можливості:

• Зменшується кількість і глибина зморшок.

• Після проведення процедури відбувається поліпшення стану шкіри.

• Колір обличчя стає більш природним і свіжим.

• В значній мірі зростає регенерація.

• Зменшуються ознаки старіння.

Ці та багато інших ефектів дозволяють говорити про те, що використання даної процедури входить в число самих безпечних і затребуваних косметичних засобів, які впливають на організм людини.

Застосування плазмоліфтингу для поліпшення шкіри обличчя

Косметологічні процедури є основним застосуванням плазмоліфтинга. Особливо, якщо це стосується шкіри обличчя. Природно, що основними пацієнтами є жінки.

Ефект, який можна отримати після того як був пройдений лікувальний курс, помітний одразу. І справа не тільки в успішному запуску відновних процесів шкіри після уколу плазми. Ефект посилюється за рахунок активного вироблення таких речовин як еластин, колаген і гіалуронова кислота. В результаті шкіра обличчя очищується, стає більш м'якою і еластичною.

Плазмоліфтинг можна використовувати для позбавлення від рубців, що залишилися після вугрів. Адже при цьому клітини шкіри повільно оновлюються, замінюючи старі, відновлюючи колишню красу.

Використовується плазмоліфтинг і для того, щоб зробити шкіру обличчя більш молодою. Це пов'язано з тим, що під час процедури будуть запускатися позитивні зміни, починаючи з найглибших шарів шкіри. В результаті це проявляється і на зовнішньому вигляді. Так, здійснюється безопераційна підтяжка овалу обличчя. Процеси старіння вдається своєчасно зупинити і відкинути, таким чином видаляються і зморшки, або стають менш помітними.

Якщо розглядати ліфтинг-ефект, звертаючись в косметичний медичний центр, можна побачити численні фотографії пацієнтів, які успішно впоралися з в'ялістю шкірного покриву. При цьому самі медики попереджають, що дана процедура не разова. Для досягнення довгострокового ефекту необхідно буде відвідати фахівця3-4 рази.

Чи можна за допомогою плазмоліфтингу поліпшити стан волосся

Фахівці, що працюють з даною процедурою, стверджують, що немає нічого неможливого. Плазмоліфтинг призначають при виникненні проблем з волоссям або під час алопеції. При цьому проводиться серія ін'єкцій, виконуваних підшкірно безпосередньо в волосяну частину голови.

В результаті плазма, проникаючи в глибокі шари шкіри, буде активувати зростання волосяних фолікулів, а також в значній мірі зміцнювати волосинки. Все це не тільки дозволяє поліпшити стан волосся, але і зупинити облисіння. В результаті збільшується регенерація шкірного покриву, в ході якої себорея або лупа проходить сама собою.

Пацієнти, що пройшли процедуру, позитивно відгукуються про досягнуті успіхи. Адже волосся не тільки позбавляється від лупи, але і від надмірної жирності або, навпаки, сухості.

Плазмоліфтинг для суглобів

Так як процедура характеризується високим ступенем регенерації, то в окремих випадках її можуть використовувати для того, щоб прискорити лікування різних уражень суглобів. Фахівці стверджують, що позитивний ефект можливий тільки тоді, коли ін'єкція плазми крові використовується на початкових стадіях захворювання. Однак і в більш запущених випадках може досягатися ефект регенерації. Адже в місці уколу швидше відновлюється мережа капілярів, що автоматично покращує кровопостачання суглоба. В результаті він отримує всі необхідні речовини для нормальної роботи і може швидше відновитися. Може застосовуватися плазмоліфтинг для таких захворювань суглобів, як початкова стадія артриту і артрозу, якщо був пошкоджений меніск. Найбільший плюс застосування цієї процедури – відсутність необхідності в проведенні операції.

Використання плазмоліфтинга в стоматології

Можливості проведення лікувальних ін'єкцій дозволяють говорити про їх ефективність при лікуванні цілого ряду захворювань. Головна особливість – посилення регенерації тканин, дозволяє широко використовувати плазмоліфтинг в стоматології.

Найчастіше до процедури вдаються коли потрібно:

• Провести усунення запалення тканин пародонту.

• Якщо у пацієнта спостерігається кровоточивість ясен, а також є неприємний запах з рота.

• Для того щоб відновити кісткові тканини.

• Запобігти розвитку у зубів підвищеної розхитаності.

• Щоб успішно відбувалося закріплення встановлених зубних протезів.

• Для проведення курсу реабілітації, для прискорення процесу відновлення після проведення.

• Операцій, пов'язаних з щелепно-лицевої зоною.

Рішення щодо застосування приймає стоматолог, згідно з показаннями обстеження.

Плазмоліфтинг в гінекології

Жінки використовують плазмоліфтинг не тільки для отримання косметичного ефекту, а й для того, щоб провести процедуру оздоровлення своєї репродуктивної системи, зокрема, для позбавлення від цілого ряду хвороб, пов'язаних з гінекологією. Найчастіше даний метод може застосовуватися під час лікування різних запальних захворювань.

Такому пацієнту прописується курс ін'єкцій, що дозволяють вирішити найрізноманітніші жіночі проблеми. Сюди входять:

• Можливість запустити регенерацію у тканинах, які отримали пошкодження. Особливо це стосується слизової тканини статевих органів.

• Для нормалізації місячного циклу.

• Для зміцнення м'язів тазового дна.

• Якщо необхідно попередити повторну поява різних гінекологічних захворювань.

Саме з цієї причини все частіше в медичних центрах пропонується безопераційна процедура плазмоліфтинг.

Як проходить процедура

Позитивні відгуки доводять, що відчутна користь від проведення плазмоліфтингу є. Однак варто знати, що проведення цієї процедури потребує дотримання певного порядку.

Все починається з попередньої підготовки. В її ході лікарем проводиться виявлення всіх можливих протипоказань для цього курсу. Проводяться аналізи крові для виявлення інфекцій, а також коагулограма і т.п.

Крім того, за 3-4 дні перед початком сеансів потрібно відмовитися від алкогольних напоїв і куріння. Не варто вживати важку і жирну їжу. Якщо приймаються ліки, здатні вплинути на згортання крові, від них потрібно відмовитися.

Тільки якщо протипоказання відсутні, можна приступати безпосередньо до проведення плазмоліфтингу. Насамперед слід зробити забір крові з вени в межах 20-100 мл. Обсяг буде повністю залежати від показань до застосування. Кров збирається в спеціальну пробірку. Для того щоб запобігти згортанню, в пробірку додається антикоагулянт, а також гель, завдяки якому відбувається поділ крові.

Отриману суміш поміщають в центрифугу, в якій зі складу відокремлюється плазма, багата тромбоцитами. Якщо є необхідність, то для зменшення хворобливості під час забору крові може застосовуватися місцева анестезія.

Після того, як необхідний обсяг плазми буде отримано за допомогою мікроін'єкцій, вона вводиться в тканини. Це дозволить запустити процедуру регенерації. Варто знати, що для досягнення бажаного результату необхідно буде проводити не менше 4 сеансів, інтервал між якими може становити 1-2 тижні.

Можливі протипоказання до проведення

Незважаючи на те, що процедура вважається безпечною і повністю нешкідливою, все одно мають місце деякі протипоказання, при яких проводити процедуру плазмоліфтинг не бажано. Тому варто провести консультацію у фахівця, який скаже, чи варто розраховувати на позитивний ефект.

Наприклад, ведуться суперечки, що даний метод може викликати онкологічні захворювання. Вся справа в тому, що після уколу стимулюється не тільки регенерація, а й зростання стовбурових клітин, які мають відношення до розвитку раку.

Саме з цієї причини проводити процедуру заборонено, якщо мають місце:

• Різні види запалень, а також інфекції.

• Наявність низького рівня імунітету.

• Порушення згортання крові.

• Автоімунні захворювання.

• При всіх видах цукрового діабету.

• Якщо є алергія на речовини, які використовуються при ін'єкції.

• Під час вагітності та годування груддю.

Дотримання всіх цих протипоказань дозволяє уникнути серйозних ускладнень.

 
 
Направлення:
Пластична хірургія
Відділення:
Теги:
Слоссер Дмитро Володимирович