Вищу освіту я отримала в Ніжинському державному університеті ім. Гоголя на факультеті практичної психології та соціальної роботи.

З 1995 року працювала в Київській міській клінічній психоневрологічній лікарні № 1. На базі цієї лікарні працювала в міському центрі кризових станів (кафедра університету ім. Т. Г. Шевченка), в Центрі першого психотичного епізоду і нових методів лікування.

Крім того, я працювала дитячим психологом в Центрі «Ірида», який спеціалізується на роботі з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями; в центрі реабілітації дітей та батьків «Інтеграція». Була рекомендована на міський конкурс «Кращий молодий спеціаліст року». Самостійно розробила ряд програм: психотерапевтична програма по роботі з батьками дітей з особливими потребами, програма розвитку емоційного інтелекту у дітей, є співавтором програми «Навчання психологів у школах з інклюзивною освітою», з якою була запрошена на 8 Московську психодраматичну конференцію для проведення майстер-класу .

У спільному проекті Московського інституту групової терапії та соціального проектування, Московського інституту гештальт-терапії і психодрами, Федерації Європейських Психодраматичний тренінгових організацій здобула освіту за базовим курсом «Психодрама та рольові ігри в індивідуальній та груповій терапії». Пройшла курс навчання з когнітивно-поведінкової терапії в рамках дослідницького проекту Оксфордського університету, відділення психіатрії. Є членом Асоціації Психіатрів України та секції клінічних психологів, регулярно підвищую свою кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення, відвідую конференції, навчальні семінари.

У професійній сфері одним із пріоритетних напрямків для мене є психологія індивідуальних відмінностей: не втомлююся дивуватися різноманіттю людських особливостей. Крім того, важливе місце в моїй професійній діяльності займає нейропсихологія - наука, яка вивчає мозкову організацію психічних функцій: пам'яті, уваги, мислення, мовлення, емоцій.

У вільний від роботи час багато читаю, цікавлюся ароматерапією, дуже люблю тварин. Дитяча мрія стати археологом залишилася у вигляді інтересу до історії. В людях приваблює щирість, природність, а оскільки найщирішими і безпосередніми зазвичай бувають діти, то спілкування з ними приносить мені особливу радість.

Мій девіз по життю: не важливо, що з тобою сталося, важливо те, як ти з цим впорався!

Александренко Вікторія Анатоліївна

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем