Я з відзнакою закінчила 4-й медичний факультет Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця у 2001 році. Окрім базової педіатричної освіти маю спеціалізацію з алергології.

Одразу після закінчення університету працювала дільничним педіатром. Протягом 2003–2006 років навчалась в аспірантурі на базі кафедри педіатрії № 1 НМУ ім. О. О. Богомольця. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «педіатрія». З цього ж року працюю асистентом кафедри педіатрії № 1 Національного медичного університету, викладаю для студентів англомовної форми навчання.

Маю досвід діагностики та лікування хворих з різноманітними соматичними захворюваннями, займаюся веденням дітей з моменту народження, проводжу профілактичні щеплення.

Вважаю, що лікувати важливо, але завжди трохи запізно. Найкраще, що може зробити лікар – це не допустити розвиток хвороби. Цим принципом я завжди керуюся у лікуванні пацієнтів. У вільний від роботи час люблю читати книжки, причому віддаю перевагу «справжнім» паперовим книжкам – подобається їх запах, люблю перегортати сторінки. Мене дуже захоплюють подорожі, щоправда останнім часом це мені рідко вдається. Дуже люблю котів – сама маю чотирьох.

Але більше за все я люблю свою роботу – просто не можу уявити себе в чомусь іншому. Люблю «ростити» дітей, коли мої пацієнти разом зі мною стають дорослішими.

Вважаю, що найбільша цінність в житті – це люди, які нас оточують.

Барзилович Анастасія Дмитрівна
Барзилович Анастасія Дмитрівна
Барзилович Анастасія Дмитрівна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочу сказати велике спасибі за все: за вашу роботу, за професійність, за розуміння, за доброту, спасибі вам велике за все. Я ніколи не зустрічала такого лікаря. До вас з впевненістю можна звернутися з будь-якого приводу, і нічого крім хорошого про вас я не можу сказати. Спасибі вам велике ще раз.

Мединська Златослава Андріївна

Відео з фахівцем