В 1993 році закінчив Донецький державний медичний інститут по спеціальності педіатрія. Я вирішив не зупинятися на досягнутому та продовжив освіту в Український Воєнно-медичній академії. Так я отримав освіту зі спеціальності анестезіологія та реаніматологія.

Одразу після навчання приступив до практичної діяльності. В 1996 році вже обіймав посаду старшого ординатора відділення реанімації та інтенсивної терапії для нейрохірургічних та неврологічних хворих Головного військового клінічного госпіталю Міністерства Оборони України. З 2004 року працював начальником відділення реанімації та інтенсивної терапії для нейрохірургічних та неврологічних хворих Головного військового клінічного шпиталю Міністерства Оборони України. Там отримав звання Підполковника медичної служби. Паралельно працював доцентом кафедри анестезіології та реанімації Української Військово-медичної академії.

Свою практичну діяльність я завжди успішно поєднував з навчанням та підвищенням професійної кваліфікації. На сьогодні я вже маю значну кількість пройдених спеціалізацій та прослуханих курсів. Серед них, спеціалізація «Актуальні питання клінічної гематології та трансфузіології», «Оксигенобаротерапія», «Невідкладні стани в токсикології» та інші.

В професійній діяльності маю інтерес до невідкладних станів в неврології та нейрохірургії. Окрім роботи люблю кататися на велосипеді, рибалку, читаю багато книжок. Живу за принципом: душа - Богу, серце – жінці, борг – Вітчизні, честь – нікому!

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця