У 1994 році я успішно закінчила Російський державний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Після проходження інтернатури за обраною спеціальністю (функціональна діагностика), розпочала практичну діяльність у відділенні функціональної діагностики Житомирського обласного медичного консультативно-діагностичного центру (1996 – 2007 роки ). За час роботи пройшла спеціалізацію з клінічної електроенцефалографії на базі науково-дослідної лабораторії «DX -System» (м. Харків), а також у відділенні функціональної діагностики обласної психіатричної лікарні (м. Москва). Освоїла і впровадила у свою практику метод доплерографії, а надалі і дупплексного сканування судин. Пройшла стажування з візуалізації в ангіології на кафедрі рентгенології та ультразвукової діагностики Інституту підвищення кваліфікації федерального медико-біологічного агентства Росії (м. Москва), щодо використання методів візуалізації судин в діагностиці захворювань вен на базі Інституту хірургії та трансплантології Шалімова (м. Київ).

Регулярно підвищую свою кваліфікацію на кафедрі функціональної діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка (м.Київ). Неодноразово була учасником міжнародних і національних конференцій і симпозіумів з питань сучасної кардіології та ангіології. Є автором більше 20 вітчизняних і зарубіжних публікацій.

В даний час працюю лікарем функціональної діагностики діагностичного відділення медичного центру «Універсальна клініка« ОБЕРІГ»(м.Київ), найбільшого приватного лікувального закладу нового формату в Україні .

Досконало володію наступними діагностичними методиками :

  • Електроенцефалографія
  • Електрокардіографія
  • Добовий моніторинг ЕКГ (Холтер)
  • Добовий моніторинг артеріального тиску
  • Дослідження функцій зовнішнього дихання (спірографія і спірометрія)
  • Велоергометрія
  • Допплерографія і дуплексне сканування артерій і вен брахіоцефальної області, верхніх і нижніх кінцівок.
  • Транскраніальна доплерографія .

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Добрий день! У грудні 2014 року робила електроенцефалографію у Ірини Валеріївни. Хочу висловити величезну подяку за професіоналізм, гарне ставлення, чуйність і розуміння !!! Я живу в іншому місті. Якщо мені знадобиться ще якесь обстеження, я обов'язково приїду в клініку "Оберіг"! Адже знаю, що у Вас лікарі найвищого рівня ...

Юлия

Відео з фахівцем